שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> בניית אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בניית אתרים
 

בניית אתר לעסק


דניאל קול

בברכה, דניאל.

 
 

בניית אתר לעסק שומרת על הקשרים עם לקוחות ותיקים. יל ידי פיתוח מודול מועדון לקוחות, שליחת מסרים והודעות על הטבות שונות ניתן לחזק ולשמור את הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

בזמנו כולם היו אומרים שאם אין ברשותכם באינטרנט פעיל באינטרנט אתם פשוט לא קיימים, אכן אמירה נכונה אבל בימינו כאשר כולם משותתים ברשת רק אתר אינטרנט עסקי ללא ספק יכול לא להספיק, אתם חייבים אתר מקצועי, ידידותי לגלוש ואיכותי עד כמה שניתן!

רוצים לחדש אתר קיים? מעוניינים לצאת לסבב גיוס לקוחות? אנו בחברה לבניית אתרים נשמח להעניק לכם ייעוץ והצעות מחיר ללא כל התחייבות, בניית אתר לעסק חייבים לפתח עד כמה שניתן מקצועית, עם המון ניסיון וידע שהצטברו לנו עם השנים, פנו אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר.

עבור מה אני כעסק צריך אתר אינטרנט:

בניית אתר לעסק על הקשרים עם לקוחות ותיקים. בעזרת מערכת קשרי לקוחות של האתר, הפצת SMSים והודעות על מבצעים שונים תוכלו לשמור על הקשרים העסקיים עם הלקוחות הקיימים.

בניית אתר תאפשר לכל העסקים לגייס לקוחות ללא מגבלות איזוריות מבחינת מיקום. על ידי אתר עסקי ניתנת לקבל הזמנות מכל מקום בארץ ולספק אותן ללקוחות. כך תוכלו להקל על הקליינטים ולמנוע מהם את הצורך בהגעה פיזית לבית העסק.

משווקים רבים באים בטענה כי הפרסום בעזרת אתר אינטרנט הוא פרסום ממוקד ויעיל יותר מאשר פרסומות במדיות המסורתיות כגון רדיו. מעל דפי האתר תוכלו להעלות חומרים פרסומיים, ובאמצעות אתר עיסקי ניתן להגיע אל לקוחות חדשים ואל שווקים נוספים, ובנוסף גם אל חו ל.

לפעמים בעל האתר מוכר מוצר או שירות רק בעזרת אתר אינטרנט עסקי. במצב כזה יוכל בעל החברה לא לבזבז כסף נוסף, לא לשלם שכירות ולא להעסיק מוכרים.

בניית אתר לעסק רצוי לכל עסק פרטי. אתרי תדמית מגדילים את העסקאות ומביאים לקוחות חדשים.

אתר אינטרנט מאפשר לשמור קשרי לקוחות קבועים ולעדכן אותם בעדכונים המתרכשים בעסק. כאשר אנו רוצים לשווק מוצרים חדשים נוכל ליידע את הלקוחות דרך האתר.

אתר שיווקי מבצע עסקאות בכל שעות היממה. בניגוד לחנות הפועלת רק מספר שעות ביממה וסגורה בלילות, בשבתות ובימי חג ,אתר שיווקי עובד ללא הפסקה ומבצע עסקאות כל הזמן.

מחקרים מוכחים כי כיום הקליינטים בהרבה מקרים מתוחכמים ובררניים. רוב הקליינטים לא יעשו רכישה באתרכם לפני שיבדקו, ישוו ויערכו סקר שוק באמצעות אתרי האינטרנט. אם בעת הבירור הם ייתקלו במוצר אטרקטיבי עם מחיר יותר טוב כנראה שהם ירכשו אותו .

כאשר אתם בוחרים בית עסק לבניית אתרים חשוב לדעת האם העסק עוסקת גם בקידום אתרים . חברה העוסקת בקידום אתרים תוכל להקים את האתר אינטרנט בצורה נכונה, כך שקל יהיה לקדם אותו בגוגל.

מומלץ להעדיף חברה בעלת יחסי אנוש מקצועיים. בית עסק שיש לך חיבור איתם. היחס בין הצרכן לבין העסק כלל לא מסתיים עם תום הבנייה. במקרים מסוימים זהו קשר ארוך, נעים ומומלץ להתחיל לעבוד עם אנשים נעימים וישרים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה