שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> בניית אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בניית אתרים
 

בניית אתרי וורדפרס, היתרונות


יהונתן רום
 
 

בניית אתרי וורדפרס נעשית פופולרית מאד כיום, עוד יותר מאשר בעבר. הסיבות לכך רבות ומגוונות, אך ניתן לומר שהעיקריות שבהן הן נגישות מהירה לתוכן מצד בעל האתר: הוא יכול לשנות אותו בלי לערב את חברת בניית האתרים. כמו כן, גם ההפרדה המוחלטת שנעשית בין גרפיקה ותכנות לבין התוכן. בפלטפורמות אחרות, שינוי תוכן גרר שינוי תכנותי בקוד. אף על פי שיש לא מעט פלטפורמות מתחרות לוורדפרס שגם כן "נהנות" מהסגולות הללו, האחרונה זכתה לחשיפה רבתי מכמה סיבות.

קידום מהיר בגוגל

על אף כי לא מצאנו קשר מדעי מוחלט בין וורדפרס לבין קידום, ניתן למצוא מתאם סטטיסטי לא רע בין השניים: אתרים מקודמים רבים, שיש להם עשרות אלפי צפיות הם אתרי וורדפרס. לכן, עדיף לכם להיות בצד של הווינרים שעשו זאת בגדול, ולא בצד של בעלי אתרים מתוחכמים כאלו ואחרים אך שבסופו של יום – הם לא זכו לקידום הנכסף. הסיכוי שתצליחו לקדם אתר שנעשה דרך בניית אתרי וורדפרס נחשב גבוה במיוחד, וזאת מבלי לומר, כמובן, שאין אלטרנטיבות.

שינוי תכנים מהיר מאד

ניתן לשנות בקלות כל תוכן ללא התערבות שלנו, וללא שימוש בקוד HTML. ממש כשם שאתה מעלה חומר תיאורטי לבלוגים ופורומים, תוכל להעלות את מה שאתה כותב לאתר שלך, כך שזה יופיע בדיוק כפי שכתבת, כולל חלוקה לפסקאות, ללא צורך לדעת בכלל קוד. שינוי תכנים שכזה מקל על בעלי עסקים רבים שלפתע מוצאים את עצמם מנהלים אתר אינטרנט בקלות, ובלי להתאמץ כלל. בניית אתרי וורדפרס, אם כן, מספקת לכם עצמאות בלתי נדלית בתחום שינוי תוכנו של האתר, כדי להכיר את המערכת יותר לעומק, תוכלו להיכנס למדריך וורדפרס למתחילים.

ביצועים מהירים: גם אתם וגם הגולשים שלכם תרוויחו מכך

הביצועים של אתר וורדפרס ברובם מהירים. הסיבה לכך היא – שימוש באמצעי גרפיקה יעילים בברירת המחדל: בין אם תבחרו בתבנית וורדפרס פשוטה ובין אם תבנית מורכבת תהיה המענה לאתר שלכם, הגרפיקה של הכפתורים והתפריטים השונים קטנת משקל, לא תופסת נפח רב בשרת, ובאמצעות מערך תכנות מתוחכם ויעיל, ניתן לעבור מדף אחד למשנהו, להצטרף למועדון החברים באתר, וכד' במהירות גבוהה יחסית לאתרים אחרים.

התנהלות קלה עם תמונות

ניתן לכווץ תמונות גדולות (את ההפך לא מומלץ לעשות כי זה יגרום לטשטוש התמונה) בקלות באמצעות ממשק של וורדפרס שיופיע לאחר כל תמונה שתעלו. שינוי מיקום של תמונה מצד למרכז או להיפך נראה פתאום קל מאד, ונעשה ממש בהינף הזזה עכבר. יצוין כי שני נושאים היו עד כה קשים מאד לבעלי אתרים: עברית ותמונות. בניית אתרי וורדפרס שמה קץ לבעיות אלו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה