שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> בניית אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בניית אתרים
 

בניית אתרים


אימפלה
 
 

בניית אתרים

סיבות לבניית אתר אינטרנט

האם לבנות אתר אינטרנט לחברה זאת לא שאלה רלוונטית בימינו. האינטרנט נכנס לחיי כולנו, וכולם יודעים שכדי שעסק יצליח יש לפרסם אותו בכל מקום, ובמיוחד ברשת האינטרנט.

למרות זאת, לכל עסק תעסוקה שונה ומטרה שונה, לכן כאשר שואלים – בשביל מה לבנות אתר אינטרנט – הכוונה היא, איזה סוג אתר לבנות? מה יהיו מטרות האתר? מי יהיה אחראי ועוד.

בניית אתר אינטרנט

בניית אתר נעשית על ידי חברת בניית אתרים מקצועית ובעלת ניסיון. כדי לבחור את החברה שתבנה את האתר יש לחקור חברות שונות ולערוך השוואה ביניהן. בין הקריטריונים יופיעו  עבודות קודמות של החברה – מידת הצלחתם ועיצוב האתר, חבילת השירות המוצעת ע"י החברה – המחיר לעומת העבודה הנעשית ע"י עובדי החברה. יש להתייחס גם לזמני הבנייה, מתי תעשה כל משימה ומתי עבודה בניית האתר תגמר.

שלבים בבניית אתר

אפיון האתר קודם לבניית האתר עצמה יש לערוך ברשימה מסודרת את מטרות האתר, סוג האתר המתאים, מה יהיה עיצוב האתר, מי ינהל את האתר ועוד. מומלץ למנות אדם אחד שיהיה אחראי על כל עריכת הדברים, כיוון שלמספר אנשים העורכים זאת יש חסרונות רבים – תהיה חזרה על מטרות, כיוון לקהלי יעד שונים ועוד בעיות שרק יכפילו את זמן תכנון האתר.

לאחר שהאחראי יסיים את רשימת המטרות עליו להעבירה בין שאר עובדי החברה וכדאי אפילו בין לקוחות פוטנציאלים של החברה. מטרת פעולה זו היא לשפר את תכונות האתר ורשימת המטרות, לבדוק דעות נוספות ורעיונות חדשים ולנצל זאת לטובת החברה. כזמן עדכון ושדרוג אתר, יש גם לשפר בעיות שהיו באתר הישן, לכן יש להוסיף לרשימה מה היו הבעיות.

עיצוב האתר הוא השלב הבא. גם את עיצוב האתר יש לתכנן בקפידה. עיצוב האתר הוא הדבר שיבליט את האתר משאר המתחרים ויצור תדמית של מקצועיות החברה. יש להתייעץ במעצב או חברת המתמחה בתהליך בניית אתר אינטרנט בשעת העיצוב:

לוגו החברה צריך להופיע בכל דפי האתר, כאשר בדף הראשי הלוגו בולט בראש עמוד ובשאר הדפים הלוגו יותר קטן או פחות בולט (ברקע). בחירת הצבעים היא חשובה, הצבעים בחברה – בפרסומות, בניירות המשרדיים, במדי העובדים ועוד – צבעים תואמים וקשורים למטרת האתר. צבע אחד ובולט יכול להיות הבחירה הטובה ביותר, כאשר כל פעם שצבע זה מופיע הוא מזכיר את החברה (כתום – אורנג', אדום ושחור – קוקה קולה ועוד).

עוד בעיצוב יש לדאוג שהאתר יהיה נוח למשתמש ושיהיה ברור לכל אחד כיצד לעבור בין הדפים, כיצד להשיג כל מידע ופרטים וללא הרבה מעברים (קישורים ישירים למידע).

החלטה חשובה היא מיקום התמונות ואיכותן. בכל תמונה שמחליטים להעלות יש לבדוק בעזרת איזו תוכנה להעלאת תמונות משתמשים, האם התמונה תהיה זמינה לקהל הרחב, מה יהיה גודל התמונה המתאים ומה יהיה תיאור התמונה (אם יש) מתחת לתמונה.

 מתחרים – דע את האויב נותן ביטוי גם בבניית אתרים. כדי לגבור על המתחרים ולהצליח יותר מהם, יש לחקור אותם, להיכנס לאתרים העוסקים באותו נושא, ללמוד מהם דרכי הפעולה שלהם, מהם החסרונות וכיצד ניתן לגשר על חסרונות אלו ולתת להם ביטוי באתר החדש.

פניה לחברת בניית אתרים– לאחר שסיימתם את כל המחקרים, ויש בידכם תוכנית עבודה גמורה, יש לפנות לחברת בניית אתרים, זו שבחרתם לאחר השוואה בין חברות שונות, ולבקש מהם לבנות את האתר הרצוי.

קידום ופיתוח– לאחר הקמת האתר יש לדאוג שתמיד יעודכן ע"י מנהלי האתר, יש לפנות לחברה המתמחה בקידום אתרים כדי לשווק את האתר ברשת ואת עיצוב האתר מומלץ לשפץ אחד לתקופה כדי להראות חדשנות ומקצועיות.

 

 

לעוד מאמרים ומידע נוסף – http://www.impala.co.il

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 4 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה