שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> בניית אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בניית אתרים
 

דף שגיאה 404


גיא לוי
 
 

הודעת שגיאה 404 באתרים נובעת כתוצאה מדף אינטרנט שאינו נמצא (קישור שלא נמצא). זוהי הודעת שגיאה של פרוטוקול התקשורת של האינטרנט HTTP. ללקוחות אשר פונים לחברת בניית אתרים כדאי לדרוש טיפול מותאם לדף שגיאה. במידה ויש לכם אתר בתחום מסוים וגרעתם עמוד מהאתר אז במידה ויחפשו אותו יגיעו לדף שגיאה (קישור שלא נמצא). כמו כן הגעה לדף שגיאה יכולה להגיע כתוצאה מטעות על ידי הגולשים. הדף עצמו הוא דף לבן אשר מודיע לגולשים כי הדף שביקשתם אינו נמצא. הדף הינו דף סטנדרט לכל האתרים ומוצג באמצעות הדפדפן. ניתן לבצע הגדרות במערכות ניהול תוכן, באתרים הבנויים בהתאמה אישית, או בשירות אירוח אתרים לביצוע התנהגותי של דף השגיאה.

בעת בניית אתרים אפשר לדרוש כי דף שגיאה 404 יגיע לדף מותאם לכך באתר ובו תוכלו לנווט את הגולשים לדפים נוספים באתר. ביצוע פיתוח של דף שגיאה מותאם אישית דורש יכולת תכנות ולא תמיד יכלל בתוכנית בניית אתרים. זהו שירות שיכול להוות שדרוג בעת פעולת בניית אתרים. בעת בניית אתרים מבצעת חברת בניית אתרים אתר לפי דרישתכם. במידה וטיפול בדף שגיאה לא יכלל בדרישותכם אז תחום זה יתכן כי תחום זה לא יבוצע.

מה כדאי לכלול בדף שגיאה:

קישורים לדפים ראשיים באתר. באמצעות קישורים אילו תוכלו לנווט את הגולשים לעמודים שאתם רוצים כי יגיעו אליהם. טקסט שמסביר מדוע הגעתם לדף זה. במקום ההסבר הרגיל שאינו מובן לכולם תוכלו להוסיף הסבר מותאם אישית. תמונות. תמונות כתוספת למלל מוסיפות תוכן ועניין לגולשים. מנוע חיפוש של האתר. מנוע חיפוש באתר מאפשר לגולשים להקליד ביטויי שהם מחפשים ובאמצעות חיפוש בבסיס נתונים מוחזרות תוצאות של דפים בהם מופיע הביטוי. במידה וישנו מנוע חיפוש באתר שלכם תוכלו להפעיל אותו בדף השגיאה וכך לגרום לגולשים באתר שלכם למצוא את מה שהם מחפשים.

כשגולשים מגיעים לדף שגיאה הם יכולים לעזוב את האתר ואתם עלולים לאבד לקוח פוטנציאלי. דף שגיאה מותאם לצורכי העסק יכול לעזור לכם להשאיר את הלקוחות באתר ולנווט אותם לדפים שאתם רוצים כי יגיעו אליהם.

מבחינת הלקוחות שלכם דף שגיאה הוא חווית גלישה לא טובה. הדף יוצר תמיהה לגבי האתר ולכן הלקוחות עלולים לעזוב את האתר.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה