שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> בניית אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בניית אתרים
 

כיצד ניתן להגדיל את מקור ההכנסה?


אולג אוסט

ווב סטודיו - מומחים לבניה ועיצוב אתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות מתקדמות ועוד...

 
 

חנות וירטואלית מעניקה את האופציה הרחבה ביותר עבור הגולש לקנייה. בניית חנות וירטואלית היא למעשה הקמת סוג של אתר.  הקמת חנות וירטואלית ברשת היא הקמת עסק לכל דבר ועניין. באמצעות חנות וירטואלית ניתן לחשוף את הלקוח למאות מוצרים אשר נמצאים במחסני בית העסק ולחסוך בעלויות רבות אשר קיימות בחנות נורמטיבית. מעבר לכך, במקרה בו עומדת חנות נורמטיבית לרשותו של בעל העסק, הוא יכול לשלב ולקיים שיתוף פעולה כלכלי מיטיב עם חנות וירטואלית הקיימת ברשותו.


כיצד יכול בעל עסק ליהנות משני העולמות?


על ידי הקמת חנות וירטואלית יכול בית העסק לבצע מכירה של מאות מוצרים נלווים למוצרים הקיימים בחנות הנורמטיבית שברשותו. כך הוא מרחיב את מעגל ההכנסות על טווח מיקום מצומצם בצורה יעילה. עיצוב חנות וירטואלית שברשותו חייב להיעשות בהתאם למטרותיו כמובן. על כך יש לתת את הדעת ויתכן אף להתייעץ עם גורמים אשר בקיאים בתחום עיצוב חנות וירטואלית. חשוב לדעת כי בשוק הצרכני בתחום, קיימות חברות אשר מתמחות גם בנושא הקמת חנות וירטואלית.


חברות אלה ייקחו על עצמן, לקיים עיצוב חנות וירטואלית כהלכה בהתאם לקהל היעד ולצורכי החנות עצמה. חשוב שבעל העסק יבצע חשיבה וסקירה בנושא בניית חנות וירטואלית באופן עצמאי או על ידי חברה מקצועית בנושא, על מנת למנוע עלויות עתידיות לא מתוכננות שמקורן בחוסר אינפורמציה. כמו כן, עליו לחשוב על מקורות הפרסום ואופן הפרסום בו הוא מעוניין לעשות שימוש על מנת לקיים את החנות בצורה מכובדת ורווחית בדרג העליון של רשימת האתרים באינטרנט.


שתי ציפורים במכה אחת


חנות נורמטיבית משגשגת אינה סוף הדרך. עלייה במעגל ההכנסות יכול להתבצע בעולם המסחר האלקטרוני בקלות וביעילות על ידי בניית חנות וירטואלית. כפי שצוין, לקוחות יכולים לפנות להשלמת מוצרים שנקנו בחנות הנורמטיבית על ידי שימוש בחנות הווירטואלית, אך את המהלך ניתן לקיים גם הפוך. תמריצים אשר יינתנו בחנות הווירטואלית יהיו כאלה אשר יוכלו לכוון אל החנות הנורמטיבית ולהעשיר את הקנייה. הכול תלוי בחוכמת השיווק, בעשייה הנכונה בתמריצים עבור הגולשים ובשיח נכון של מידע ברור עבור קהל הלקוחות הפוטנציאליים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה