שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

אולפן הקלטות איכותי


בן
 
 

 

אולפן הקלטות לתפוקה איכותית

כאשר אתם מעוניינים להקליט קטע סאונד, אין זה משנה בסופו של יום, באיזה קטע מדובר. בין אם מדובר בהפקה של סינגל, בהפקה של קליפ עם שיר לבת המצווה של הבת שלכם, או אפילו בקטע הדורש הקלטה עבור טקס מכובד ורציני - תמיד אולפן הקלטות יוכל לסייע לכם. גם בעידן שבו ההקלטות הביתיות הופכות לנפוצות יותר ויותר, עדיין יש חשיבות לאולפני ההקלטות המקצועיים, ממגוון רחב מאד של סיבות.

אולפן הקלטות SPS

 

כלים שיש רק באולפן מקצועי

האולפן הביתי יכול להתאים בעיקר להקלטה הראשונית. לעומת זאת, אולפן הקלטות כולל כלים ואנשי מקצוע שלא תמצאו באולפן הביתי. אולפן הקלטות כולל בתוכו בין השאר אנשי מיקס. המיקס הוא אחד מהתהליכים החשובים ביותר בהקלטה. מכיוון שאתם מקליטים מספר כלי נגינה וגם מספר קולות, חשוב כי הם ישתלבו בצורה מושלמת, ותתבצע התאמה בין הערוצים השונים, מבחינת עוצמת ואיכות הקול. שלב המיקס דורש עבודה מקצועית רבה מאד, אשר רק באולפן הקלטות מקצועי ניתן לבצעה, ומכאן החשיבות בפניה אליו, אפילו אם מדובר על עריכת הסאונד ולא על הקלטתו.

 

פונים לכל המשתמשים

אם בעבר, אולפן הקלטות היה מיועד בעיקר לאנשי המקצוע מעולם המוזיקה, הרי שהיום יותר ויותר אנשים פונים לאולפנים הללו. אולפן הקלטות יכול לסייע גם לכם - אם אתם רוצים להקליט שיר לצורך שימוש מסחרי, לצורך מזכרת מיוחדת, או כל שימוש אחר - האולפנים פתוחים עבורכם, ומציעים מחירים נוחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה