שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

איך בוחרים פרסום ממומן בגוגל


שיווק נכון
 
 

מחקרים מעידים כי הלקוחות שלכם לא יחפשו אתכם רק בנקודה אחת, לא רק דרך ניוזלייטר, מאמר או אפילו מפגש במסכי הטלוויזיה. כאן, חובת הפעולה מוטלת עליכם, תתפלאו לשמוע כי לא מעט לקוחות ינסו לאתר אתכם דרך מנועי החיפוש- בתנאי שאתם מבינים עד כמה פרסום ממומן בגוגל יכול לייעל את מצבכם.

אז איך עושים זאת נכון? פרסום בגוגל ידרוש מכם ניסיון וידע ומכאן עליכם לברור נותני שירות שמבינים ועברו הכשרה בתחום של פרסום ממומן בגוגל בעבור עסקים כאלה ואחרים. מכירים מומחים בפרסום אדוורדס? הנה אפשרות נפלאה להשיג תוצאות מדהימות שיובילו את העסקים שלכם לרווחיות שאפילו אתם לא תהיו מוכנים לה.

מומחה אדוורדס ידע לבצע מחקר מילות מפתח ומשם למעשה לכוון את עניין הפרסום בגוגל נכונה. בחירת מילות מפתח הינה קריטית ביותר משום שאם תבחרו מילות מפתח שאף אחד לא באמת מחפש, אף אחד לא באמת יחפש או יידע על קיומכם.

אם נתקלתם במומחה בתחום, הוא בטח יספר לכם על פעילות רציפה בגוגל, ידע טוב מאוד על מונחי חיפוש מובילים ובעיקר רצון טוב למקם אתכם בדפים הראשונים בחיפוש. כאמור, כשהלקוחות שלכם מחפשים אתכם, הם מתייאשים כבר בדף הראשון מקסימום השני- הנה סיבה טובה לפנות לאדם שמבין ויודע להציג אתכם ללקוחות שלכם באור הנכון בלבד.

לנצל את הגדרות המערכת במלואן, לדעת אדוורדס ברמה בסיסית אם לא יותר מכך. לקבוע הגדרות בסיסיות, מיקומים נכונים, לעבוד על פי פרסום תקציבי נכון. זו לא משימה מורכבת, אבל זו משימה אחראית אשר טומנת בחובה הצלחה לבית העסק שלכם.

רוצים להפוך לקוח מתעניין ללקוח קונה? אל תתפשרו אלא על הנכון ביותר עבור העסק שלכם. זה נכון שתוכלו לפרסם את העסק בגוגל באופן עצמאי, מאידך, איך באמת תראו שמישהו מוודא כי אתם מקבלים תוצאות טובות?

  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה