שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2236
מאמרים: 7202
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

איך תדעו לזהות מבנה תוכנית עסקית מנצח?


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
איך תדעו לזהות מבנה תוכנית עסקית מנצח?

אם אתם שוקלים להחיל מבנה תוכנית עסקית אחיד ורציני לחברה או לעסק שלכם, כנראה שזו הפעם הראשונה שאתם עושים זאת במהלך הקריירה העסקית שלכם, ומשמעות הדבר היא שלמעשה אינכם יודעים כיצד לזהות תהליך חיובי ונכון באם עברתם אחד כזה, או לחלופין חלילה תהליך הפוך בו התוצאות לא היו טובות דיין - בשני המקרים, כאשר אינכם מנוסים, מבחן התוצאה יתגלה רק בעוד זמן רב, ועל כן כדאי להכיר מראש את הפרמטרים המסייעים בהכרעת השאלה - האם התהליך שעברתם, או שאתם עומדים לעבור, הוא אכן איכותי ויעיל?

הנקודות שאסור לוותר עליהן

איך בונים תוכנית עסקית? מבנה תוכנית עסקית איכותי צריך להיות בראש ובראשונה מהודק היטב, כלומר בעל תחומי גזרה ברורים ללא "גלישה" למחוזות לא רלוונטיים, עם הגדרת מטרות ברורה ומדויקת לכל אורך הדרך (החל מאיפיון הקשיים ונקודות החוזקה ועד ליציאה לפעילות המעשית באופן הפרקטי והנקודתי ביותר). מעבר לכך, כדאי לזכור שמטרתה של בניית תוכנית עסקית היא להעניק כלים להתמודדות טובה יותר עם מצבים ותרחישים שונים בעתיד, כך שלמידה ממקרי בוחן אחרים - בין אם שלכם ובין אם של חברות אחרות, היא בהחלט פעולה שעשויה להועיל, אם כי חשוב לנתח את כל אותם מצבים באופן הנכון ולא באופן שטחי, המצליח לפענח לא רק את המקרה הספציפי עצמו בלבד אלא גם את הכלל הרחב יותר ואת העקרונות שאפשר ללמוד ממנו.

איפה ניתן למצוא את חברות הייעוץ הטובות ביותר?

כמו כל שירות איכותי אחר, גם ובמיוחד במקרה של בניית תוכנית עסקית תוכלו למצוא את הגופים הטובים ביותר באתרים ובבמות המקצועיות הרלוונטיות, כדוגמת בלוגים של מומחים וספרות מקצועית מהתחום, חוות דעת באתרי ברנז'ה מובילים, וכיוצא באלה. עם זאת חשוב לזכור שלא כל המלצה חמה שתקראו תהיה בהכרח טובה ונכונה במקרה שלכם, ומומלץ להתאים את חברתה הייעוץ לתחום הפעילות שלכם עד כמה שניתן. כך תבטיחו שילוב מנצח בין ידע וניסיון רלוונטיים ובין נקודות החוזק הקיימות כבר ממילא בחברה שלכם, עד למינוף גדול ומשמעותי ולהזנקת העסק שלכם קדימה, בדיוק כפי שמגיע לו וכפי שתמיד רציתם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה