שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

אקזיט-אפליקציית לימודי השיווק של ישראל


אדיר

 המקום למצוא את האפליקציה במיוחד בשבילך...אפליקציות מגניבות                                      

 
 

אחד מגדולי המשווקים בישראל ששמו הוא אדם טל הבעלים של בית הספר לשיווק אפ הוא מייסד אפליקציית אקזיט, שהיא אפליקציה שמלמדת שיווק באמצעות קטעי קול שלו ושל משווקים ישראלים אחרים. האפליקציה עלתה לחנויות האפליקציות לפני זמן מאוד קצר ואני מאמין שהיא תהפוך להיות מאוד ויראלית ותזכה להצלחה מסחררת בארץ.

האפליקציה מחולקת לפי נושאים בתחום העסקים שהם: מוטיבציה, ניהול עסק, שיווק ופרסום, קורסים, המרות, הקמת עסק, עסקים וקטגוריית פרסם אצלנו בחינם שמיועדת למשווקים אחרים שרוצים לפרסם תכנים שלהם באפליקציה(על אפשרות זו נרחיב בהמשך).

בכל קטגוריה ישנם המון קטעי קול באורכים שונים חלקם קצרים מאוד שהם בדרך כלל באזור ה-3 דקות והארוכים מביניהם יכולים להגיע לכמעט 40 דקות. מתווספים המון קטעי קול כל הזמן לאפליקציה על ידי אדם טל ועוד הרבה משווקים גדולים וטובים כמו: אבינועם שחר, מיקי ברקל ועוד.

אם אתם מעוניינים ללמוד את תחום השיווק, רוצים להקים עסק, אתם כבר בעלים של עסק או חסר לכם מוטיבציה? אז אני באמת ממליץ לכם מניסיון להוריד את האפליקציה לסמארטפון או לטבלט שלכם וכאשר אתם בנסיעות, משעמם לכם, יש לכם זמן פנוי שאתם רוצים ללמוד בו וכו' אז תפתחו את האפליקציה, תבחרו בקטגוריה שאתם רוצים ותלמדו. בנוסף, מקבלים הטבות דרך אפליקציית אקזיט לקורסים וכלים בתחום השיווק וההתפתחות האישית.

אם אתם משווקים או מתעסקים באחד מן התחומים שיש באפליקציה אז קיימת האפשרות שתוכלו לפרסם תכנים שלכם באפליקציה. תוכלו לשלוח דרך הקטגוריה פרסם אצלינו בחינם קטע קול קצר שעוסק באחד מן הקטגוריות באפליקציה, ובו תוכלו לציין איך אפשר ליצור אתכם קשר ואת השם שלכם. כך האנשים שיורידו את האפליקציה וישמעו את קטעי הקול שלכם יכירו אתכם, את השם שלכם ויוכלו למצוא אתכם ולקנות שירות שלכם, להצטרף לרשימת תפוצה שלכם, להיכנס לבלוג שלכם וכו'.

אפשר להוריד את האפליקציה גם לאייפון וגם לאנדרואיד. לפי דעתי אפליקציית אקזיט הינה אפליקציה מאוד מעניינת, מלמדת, עוזרת להעביר את הזמן והשעמום בכיף ובלימוד נושאים מעניינים. התכנים שכרגע קיימים באפליקציה הינם בעלי ערך רב לכל אחד גם אם הוא לא עוסק בשיווק והוא רק מעוניין להעביר את הזמן,סתם אוהב ללמוד על תחומים חדשים וכו'. על מנת להוריד את האפליקציה חפשו אקזיט בחנויות האפליקציות.

כותב המאמר הינו הבעלים של האתר אפליקציות מגניבות שמסקר המון אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון.                 כנסו על מנת למצוא עוד המון אפליקציות חדשות, שימושיות ומומלצות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה