שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

בית דפוס בפתח תקווה – מידע כללי


ubebig@gma
 
 

יש בתי דפוס ויש בתי דפוס. יש כאלו שמציעים שירות בסיסי, ויש כאלו שגם יודעים להציע שירותים משלימים. יש בתי דפוס בהם ניתן למצוא מכשור נוח עבור יצירת ביג, עבור חיתוך הדפים וכדומה. יש בית דפוס בפתח תקווה שמציע מכונות לייזר משוכללות, יש כזה שמציע הדפסה על חומרים שונים, כזה שמציע מכונות הדפסה רחבה עבור שלטי חוצות, כזה שמציע שירותי גרפיקאים וכדומה. על כן לפי שמגיעים אל בית דפוס בפתח תקווה יש לוודא שהצורך שלכם מסופק בבית הדפוס שבחרתם, וכיוון שיש מבחר, אין צורך להתפשר.

הוזלת עלויות

לבית דפוס מגיעים מגוון אנשים. יש כאלו שכלל אינם מבינים בתחום ולעומתם יש כאלו בעלי נגיעה בתחום הגרפיקה. כאשר אנשים שמגיעים מהתחום מבקשים להדפיס ספרון או הזמנה, עליהם לדעת שהם עשויים לחסוך לעצמם את עליות השירות, כיוון שככול שהקובץ אותו יבקשו להדפיס יהיה יותר סגור, כך המקום ידרוש מהם פחות. כך למשל אם מדובר על הדפסת חוברת, הרי שמראש יש לסדר את סדר הדפים, כך שניתן יהיה לדעת איזה דף מודפס לצד איזה דף, ואיזה דף נמצא מאחורי אותו דף.

מקום אחד שימושים רבים

בית דפוס מהווה מקום בו ניתן ליצור אינספור מוצרים הקשורים לנייר וגרפיקה. כך שבאותו מקום ניתן לייצר פליירים, כרטיסי ביקור, שלטי חוצות, שמשוניות, ספרונים, לפתח תמונות, להדפיס עבודות, לצלם מסמכים לשכפל עותקים, לייצר כריכות, ליצור קטלוגים, פרוספקטים, הזמנות, לוח שנה ועוד.

הגעה למקום

לא משנה אם מדובר על בית דפוס בפתח תקווה או אם מדובר על בית דפוס בתל אביב. בכול אופן כאשר מדובר על הדפסה, אין להסתפק בשליחת הקובץ למייל, אלא מומלץ להגיע למקום על מנת שיתאפשר לבחור באופן אישי את הדף, ואף לראות דוגמה אחת של הדפסה, וזאת לפני שרצים על הדפסת כמויות- כך שגם אם מדובר על השקעה של זמן, היא עשויה להיות מאוד כדאית. כמו כן יש מקומות בהם מתנים את ההדפסה בהגעה למקום. אם רוצים, לאחר שלב זה ניתן יהיה לשלוח שליח שישלם ויביא את התוצאה.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה