שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

בלונים ממותגים בהשקת אירועים


david
 
 

תחום השיווק

במידה ואתם מעוניינים להתחיל תהליך של מיתוג ושיווק, כדאי שתדעו, שעל מנת למתג את העסק שלכם, עליכם להבין היטב את השירות שאתם נותנים ולאפיין אותו בצורה הטובה ביותר. לאחר מכן כדאי לקחת את כל האפיונים, המטרות והחזון ולתרגם אותם לסמל מסחרי שיצליח לדבר הן אליכם והן אל קהל הצרכנים העתידי. ישנה חשיבות רבה לשימוש בלוגו בכל מקום בעסק, אם על מדי העובדים, אם על הקיר במשרד ואם על השלט בחוץ המקבל את קהל הלקוחות, כמו כן, במידה ואתם עורכים אירוע עסקי, מומלץ שהלוגו שלכם יככב בכל מקום. כאשר הנה לכם רעיון - הדפסת הלוגו על בלונים.

מהם בלונים ממותגים

בלונים ממותגים אלו בלונים שעליהם הודפס שם העסק שלכם, ובכך הם חושפים את שם העסק שלכם, לציבור רחב יותר של קניינים. בבלונים ממותגים ניתן להשתמש בדרכים שונות, ניתן להדפיס את שם העסק והלוגו שלו ישירות על הבלון, כמו כן, ניתן ליצור את הלוגו או את שם החברה, מהבלונים עצמם, על ידי עיצוב בהתאמה אישית. שימוש בבלונים עוזר לבעלי עסקים רבים למשוך את תשומת הלב הרצויה לעסק שלהם, במיוחד אם מדובר בכנסים, בהם אתם רוצים לבלוט ביחס לעסקים אחרים. כמו כן, מלבד קישוט העמדה בבלונים, מומלץ לנקוט גם בהליך שיווקי של חלוקת בלונים עליהם מודפס הלוגו של העסק, למשתתפים השונים.

הדפסה על בלונים

הדפסה על בלונים מתבצעת באמצעות טכנולוגיה חדישה שנקראת הדפסת משי בעזרתה ניתן להשיג איכות הדפסה בלתי מתפשרת, שכבת צבע שנשארת לאורך זמן  תוך כדי שימוש במגוון צבעים איכותיים ובאפשרויות עיצוב שונות. לתהליך ההדפסה ישנם כמה שלבים, ביניהם הכנת גרפיקה התואמת את דרישותיכם ורצונותיכם, הדמיה למטרת אישור התוצר וההדפסה עצמה על הבלון. ההדפסה מתבצעת באמצעות מעין גלגל מסתובב שבכל סיבוב, מדפיס את הגרפיקה הרצויה על בלון אחר. על הבלונים ניתן להדפיס מצדם האחד או להדפיס משני הצדדים וכמובן שההחלטה נתונה לשיקולכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה