שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

בתי דפוס - מדפיסים את כל מה שיוצא לאור


טלי גל
 
 

כאשר אנו חושבים על בתי דפוס, אנו חושבים לא אחת, על בית דפוס אשר מדפיסים עיתונים או ספרים. אך האמת היא, שבתי דפוס מדפיסים יותר מוצרי דפוס אחרים, מאשר עיתונים וספרים, שכן השוק דורש מהם את זה.

בתי דפוס עוסקים בהדפסה של מכלול מוצרי דפוס שונים, אשר עושים דרכם מחדרי הישיבות בהם, מתכננים מה להדפיס, לאיזו מטרה וכותבים זאת במחשב, דרך חדרי גריפקאים וכן עיצוב גרפי, שמבצעים תכנון של אותו מוצר דפוס שאמור להיות מודפס, משם אל בית הדפוס עצמו על מנת להדפיס את המוצר ורק אז מגיע מוצר הדפוס המדובר אל השוק, קרי הציבור.

 

מה בדיוק מדפיסים בבתי דפוס השונים? ובכן, בתי דפוס עסוקים בהדפסות שונות, הדפסת פליירים שיווקים,פוליטיים וכל פלייר אחר, הדפסת כרוזים, הדפסת הזמנות לאירועים, הדפסת ספרים, עיתונים, הדפסה על כובעים.  ועוד. למעשה, אם חושבים על זה, אין שום דבר שיוצא על דפוס שלא עובר דרך בית דפוס, ואין שום דבר שיכול לצאת לאור, בלי לעבור דרך בית דפוס. זה יכול להיות בית דפוס של עסק, דוגמאת בתי דפוס שמחזיקים העיתונים הגדולים, וזה יכול להיות בית דפוס פרטי שעושה עבודות על פי הזמנות.

 

כיצד מבצעים הזמנה של עלונים וכן הפקות דפוס שונות, מבית הדפוס? ראשית, כפי שצוין בתחילת המאמר, מבצעים תכנון של העלון או של החומר אשר מבקשים להוציא לאור. התכנון יכלול כתיבה שלו, אשר תעמוד בסטנדרטים ראויים, לא תחטא לאמת וכמובן תבקש לענות על הדרישות והצרכים שלשמו נועד אותו עלון או כל חומר אחר אשר מבקשים להוציא לאור. מלבד הכתיבה, התכנון יכלול גם את הגרפיקה, העיצוב, גודל העלון וכדומה. לאחר מכן ייקבע כמות העלונים אשר מבקשים להוציא לאור. כמובן שהכמות תהיה מותאמת, לשוק אליו מבקשים להגיע, או לכמות האנשים אליהם צריך להגיע אותו מוצר דפוס (למשל, הזמנות חתונה או הזמנות לכל אירוע אחר, יישלחו רק למוזמנים, ולא לכלל הציבור) אחרי שסיימנו את שלב התכנונים, והעלון כבר נכתב, הולכים לבית הדפוס, והוא מבצע הדפסה אחת של העלון, על מנת להראות לנו כיצד זה יוצא. אחרי שאנו מסכמים עם בית דפוס, אז יתחיל ביצוע ההדפסה ההמונית, אשר בסיומה נתחיל בחלוקת אותו מוצר דפוס שבידנו.

 

השיקולים לבחירת בית דפוס, הינם פשוטים. זה צריך להיות בית דפוס, שיהיה מסוגל להדפיס את הכמויות שאנו צריכים, באיכות שאנו דורשים, ובזמן שאנו רוצים. כמובן שבית הדפוס, צריך להיות מקצועי, אמין, עם כוח עבודה מיומן, וכמובן, רצוי לוודא שהמחיר שהוא דורש מאיתנו יתאים לנו. מכאן הדרך שלנו להוציא לאור את דברינו הוא קצר ביותר.  לא משנה אם זה באמצעות דפוס רגיל או  דפוס משי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה