שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

דפוס דיגיטלי וחוברות מתכונים


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

במידה ואנחנו מחפשים מתנה מקורית לתת לאמא או למישהו מהמשפחה באפשרותינו ללכת לדפוס דייגטלי ולהדפיס חוברות של מתכונים. חוברות מתכונים שמודפסות בדפוס דיגיטלי הם מתנה נהדרת לועדי עובדים אמהות ולקבוצות שנות. הדפסה של חוברות מתכונים בדפוס דיגיטלי יכולה ליצור חוברת מתכונים מופלאה שמכילה בתוכה בישולים נהדרים.

חוברת מתכונים מתאימה מאוד בתור מתנה לחגים לעובדים. לפני כל חג אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מבלים בדפוס דיגיטלי ומחפשים מתנה יפה לעובדים. במקום לשבור את הראש בדפוס דיגיטלי ולחפש מתנות שהן לא מקוריות ולא שימושיות, באפשרותינו להפעיל את העובדים בחברה שלנו ולבקש מהם מתכונים שיעברו לדפוס דיגיטלי. חוברות מתכונים יכולות להיות מורכבות ממתכונים שכל אחד מהקבוצה או מעובדים מוסיף אליה.

 על מנת להדפיס חוברת מתכונים בעלת ערך בדפוס דיגטלי חשוב מאוד לשתף את כל העובדים בחברה ביצירת חוברת המתכונים. חוברות מתכונים שמודפסות בדפוס דיגיטלי ומורכבות מכל המתכונים של העובדים בחברה שלנו יכולה להיות מתנה שהיא מגבשת ומאחדת. ניתן להוסיף למתנה גם ארוחה שמורכבת מכל המתכונים שהודפסו בחוברת שהוכנה על ידי דפוס דיגיטלי.

דפוס דיגיטלייכול לעצב לנו חוברת מתכונים מהממת. באפשרותינו למקם על גבי חוברות מתכונים שמודפסות בדפוס דיגיטלי תמונות שיקשטו את חוברת המתכונים. מעצבים גרפים בדפוס דיגיטלי יכולים לעמול על עיצוב החוברות שלנו וליצור לנו חוברות שמלאות בגרפיקה של מאכלים טעימים. מעצבים בדפוס דיגיטלי יכולים למקם בחוברות מתכונים גם תמונות אמיתיות של אוכל ולשלב צילומים של המנות שמופיעות בחוברות. ככל שנשקיע יותר בעיצוב של החוברות שלנו ונעבוד ביותר שיתוף פעולה עם המעצבים בדפוס דיגיטלי כך נוכל להדפיס חוברות שהן יפות יותר.

גם אם החלטנו להעניק לאמא חוברות מתכונים והלכנו לדפוס דיגיטלי על מנת להכין את החובורת מתכונים הללו באפשרותינו להשקיע בעיצוב החוברת ובאיסוף המתכונים. ברגע שמדפיסים חובורת מתכונים לשימוש במשפחה בדפוס דיגיטלי אפשר  לאסוף מתכונים מכל הדודים וסבתות ולהכין חוברת מתכונים של מאכלים שעוברים במתשפחה. חוברת מתכונים כזאת שמודפסת בדפוס דיגיטלי יכולה לעבור בין דור לדור והישאר למזכרת לשנים רבות בתוך המשפחה. עיצוב בדפוס דיגיטלי של חוברת כזאת יכול להיות מהמנה מאוד.

ניתן לבקש ממעצבים גרפים בדפוס דיגיטלי למקם בחוברות הללו תמונות של אנשים מהמשפחה ותמונות מאירועים משפחתיים. חוברת מתכונים משפחתית כזאת שמעוצבת בדפוס דיגיטלי יכולה להיות מתנה מרגשת מאוד. ניתן להדפיס בדפוס דיגיטלי יותר מחוברת מתכונים אחת ולחלק את החוברת מתכונים לכל המשפחה. דפוס דיגטלי יכול להציע לנו הצעות מחיר משתלמות להדפסה ועיצוב של חוברות מתכונים כאלו. דפוס דיגיטלי מדפיס הדפסות בכמויות קטנות יחסית במחירים נוחים. במידה ונרצה להדפיס ספר מתכונים אמיתי שייצא לאור בהפצה המונית נצתרך לפנות להוצאה לאור שגם היא עובדת עם מכונות דפוס דיגיטלי ומדפיסות ספרים עם כריכות קשות או רכות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה