שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

דפוס דיגיטלי ומדפסות בייתיות


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

קיימים לעיתים מצבים בהם אנחנו רוצים להדפיס משהו כמו ברכה מיוחדת או הזמנה מיוחדת לאירוע מיוחד ואנחנו מדפסים אותם המדפסת הבייתית שלנו. לעיתים כאשר אנחנו זקוקים להדפסה של נייר אחד או דף אחד אנחנו מאמינים שהמדפסת הבייתית שלנו טובה מספיק על מנת שנוכל להדפיס בה את מבוקשנו. מדפסות בייתיות יוכלות להיות מתאימות למצבים מסויימים בהם אנחנו מדפיסים נייר לשימוש עצמי.

ברגע שנאחנו צריכים להדפיס כל עמוד או נייר לצורך של מתנה או שימוש חיצוני עדיף ללכת לדפוס דיגיטלי על מנת לעשות עבודות הדפסה מסוג זה. דפוס דיגיטלי יכול להדפיס לנו כל עבודה של ההדפסה ברגע ובאייכות גבוהה הרבה יותר. אפילו אם הכנו לאמא ברכה ליום האם , הדפסה בדפוס דיגיטלי תהפוך את הברכה הזאת ליפה יותר ומושקעת יותר.

 דפוס דיגיטלי מאפשר לנו גם לערוך השבחות נייר ולצפות את הנייר בלימינציה. תנסו לחשוב על ההבדל בין ברכה ליומולדת שמודפסת על סתם נייר לבין ברכה ליומולדת שמודפסת על גבי נייר שמצופה בלמינציה.  ברגע אחד על ידי לימנציה אפשר להפוך ברכה ליומולדת מסתם דף נייר לברכה רצינית ומושקעת. דפוס דיגיטלי עושה עבודות כאלו מעכשיו לעכשיו ואיננו צריכים להתאמץ יותר מידי על מנת להכין מוצרי דפוס כאלו. דפוס דיגטלי יכול להפוך כל נייר למוצר אייכותי. גם אם אנחנו רוצים להכין לעצמנו תמונות נחמדות לחדר ולמטבח מומלץ לא להדפיס במדפסות בייתיות וללכת להדפיס בדפוס דיגיטלי.

הנטייה הראשונה שלנו במצבים כאלו היא להדפיס במדפסת בייתית תמונות פשוטות, אבל ברגע שאנחנו רוצים להדפיס דברים שנתלים אצלנו בבית האיכות של ההדפסה בדפוס דיגיטלי פשוט גבוהה יותר. לעיתים אנחנו רוצים להדפיס תמונות מאירועים משפחתיים שצולמו במצלמה דיגיטלית ולהדביק אותם על המקרר בבית. אנחנו יכולים להדפיס את התמונות הללו במדפסת בייתית אבל האייכות של התמונות לא תצא טובה כל כך.

במקום להדפיס במדפסת בייתית אנחנו יכולים ללכת לדפוס דיגיטלי ולהדפיס שם תמונות מאירועים משפחתיים. לא רק שנוכל להדפיס תמונות אייכותיות ולצפות אותם בלמינציה, אלא שאנחנו יכולים גם לבקש מדפוס דיגיטלי להדפיס לנו את התמונות המשפחתיות שלנו על גבי מגנטים כך שלא נצתרך להדביק על המקרר שלנו נייר שמוצמד במגנט, אלא שנוכל להדביק תמונות שמודפסות על גבי מגנטים שהם הרבה יותר אייכותיות ויפות.

  לעיתים אנחנו מתעצלים להגיע לדפוס דיגיטלי על מנת להדפיס מוצר אחד, אבל ההשקעה שווה את זה. מדפסות ביתיות נועדו יותר להדפסה של מסמכים ולא להדפסה של תמונות. כל עבודות הדפסה שנעשות בצבע, יכולות להיות הרבה יותר אייכותיות כאשר הם מודפסות בדפוס דיגיטלי. דפוס דיגיטלי מדפיס הדפסות יחידות במחירים נוחים ששוים לכל כיס. באפשרותינו להדפיס במחירים מצחיקים תמונות שיקשטו לנו את הבית ושיהפכו את החדר שלנו ליפה יותר. לכן השאירו את המדפסות הבייתיות למסמכים ותמונות תדפיסו רק בדפוס דיגטלי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה