שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

האם דלפקי מכירה הם דרך יעילה להגברת המכירות?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

כאשר חברה מעוניינת לשווק מוצר חדש, מתבצעת מחשבה רבה עבור הדרכים השונות על מנת לקדם אותו. כאשר מוצר חדש מופיע בשוק, הדרכים על מנת לקדם אותו הינן רבות ומגוונות. השיווק של מוצר חדש יכול להתבצע בכלי הפרסום השונים כגון פרסומות בטלוויזיה או באינטרנט, אשר הפך כיום לכלי השיווק המוביל.

 

עוד דרכים לשווק מוצרים יכולות להיות בעזרת הצבתם של דלפקי מכירה במרומות שונים אשר בהם מופיעים אנשים רבים אשר הינם בעלי פוטנציאל לרכוש את המוצר. ניתן לתת את הדוגמא של חברות הסלולאר השונות אשר מציבות דלפקי מכירה במקומות שונים כמו מוסדות לימודים וכו'. הצבתם של דלפקי מכירה יכולה להיות יעילה גם כאשר מציבים אותם בתערוכות שונות אשר בהן מוצעים המוצרים לרכישה במקום.

 

מבצעים רבים אשר נערכים בדלפקי המכירות יכולים לפתות את העוברים והשבים לרכוש את המוצרים במקום, ולהעדיף אותם על פני מוצרים אחרים. שיווק בדרך זו יכול להיות יעיל מאוד על מנת לקדם את מכירות המוצר. אחד מן הדברים הטובים ביותר בדלפקי מכירה הוא שאנשים אשר חולפים על פניהם, מכיוון שלרוב הם עומדים במקומות אסטרטגיים, מגלים לפתע מוצרים או שירותים שלפני כן, כאשר היו נמצאים על נמדף כלל לא היו ערים לקיומם. בצורה כזו למעשה מגדילים דלפקי מכירה את מספר הלקוחות הפוטנציאליים של ואת טווח ההגעה של המוצרים שלכם.

 

כמובן שאין תחליף לפרסום ברשת או בטלוויזיה, אשר מעלה את הופעתו של המוצר למודעות הצופים או הגולשים. הצעת קופונים או מבצעים שונים יכולה לעודד משמעותית לרכוש את המוצר, אולם דלפקי מכירה יכולים להיות דרך טובה על מנת לשווק אותו בנוסף להם.

 

למוצר החדש המופיע בשוק צריך להיות יתרון על פני מוצרים דומים אחרים, ולגרום לאנשים להעדיף אותו על פניהם. מוצר אשר נרכש במקום בדלפקי מכירה שונים, יכול בקלות להיות מועדף על ידי אנשים המעדיף לרכוש את המוצר במקום במקום להזמינו דרך האינטרנט או בדרך אחרת. למעשה שיווק ראשוני על ידי דלפקי מכירה יביא לכך שהמוצר יהיה לעיני הלקוחות, מאוחר יותר לאחר שייתוודעו אליו, הם יחפשו אותו במדפים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה