שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

האם כדאי להשקיע בעמדות תצוגה מעוצבות?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

עמדות תצוגה הינן כלי שיווקי חשוב מאין כמוהו, לשיווק וחשיפת המוצר שלכם, בתערוכות או כנסים.

הצבת עמדות תצוגה בכנסים ותערוכות, אליהם מגיעים לקוחות פוטנציאליים וקהל יעד מושלם להצגת השירותים שלכם, יכולה פוטנציאלית להגדיל את המכירות של המוצר והשרות שלכם, להעניק לכם חשיפה אדירה לקהל המעוניין במוצריכם או בשירותים שאתם מציעים מלכתחילה, ופותחת בפניכם הזדמנויות עסקיות רבות.

 

למה כדי להשקיע בעיצוב עמדות תצוגה?

 

תערוכות וכנסים, מתמקדים לרוב בנושא או תחום אחד מרכזי. לפיכך, רוב המציגים בתערוכה, יציעו שירותים או מוצרים הנוגעים לאותו התחום, ובכך תגדל התחרות, מכיוון שישנו היצע גדול של מוצרים ושירותים דומים. עיצוב עמדות תצוגה מושך, המושתת על לוגו החברה, צבעי הלוגו של החברה וכן, רווי, אך לא עמוס מדי, בתמונות וסיסמאות, עשוי למשוך את הלקוחות כגימיק פרסומי ראשוני, אך מעבר לכך ישנם אלמנטים אחרים אותם יש לקחת בחשבון.

 

עיצוב עמדות תצוגה צריך לבטא את הקונספט מאחורי החברה ומוצריה או שירותיה. לפיכך, יש להתאים את העמדה לצרכי ההסברה וההצגה של המוצר או השירות. ככל, יש חשיבות לנוחות בה חושפים את הלקוח לשירותים או למוצרים. במידה וההסברים או הצעת השירות אמורים להיות מעל לכמה דקות, חשוב שלעמדת התצוגה יהיו כיסאות או מקום בו תוכלו לשבת בנוחות ולחשוף את הלקוח ליתרונותיו ותכונותיו הטובות של המוצר או השירות שלכם. לקוח שעומד זמן רב, או אפילו מעל למספר דקות, יהיה פחות סבלני לשמיעת הסברים, לנסות מוצרים, או לקבל חומר פרסומי.

 

עיצוב עמדות תצוגה – פריסה נכונה של המוצרים ומצגת וויזואלית.

 

בעיצוב עמדות התצוגה, יש יתרון ברור לכאלו המשלבים בעיצוב אלמנטים וויזואליים. מסכי טלוויזיה, המציגים ברגע מצגות המפרטות את המוצרים או השירותים, חומרים פרסומיים התלויים בצורה ברורה, אך לא מעמיסה על העמדות, מצגות מחשב, ופריסה נכונה של המוצרים, על מנת הלקוח יוכל לגעת בהם, לנסות אותם, או לטעום אותם, במידה והדבר רלוונטי. כל אלו מבטיחים לכם, שהלקוח יבלה זמן רב יותר בעמדה שלכם, וכפועל יוצא, יתעניין ויקבל יותר מידע לגבי המוצר או השירות.

 

עיצוב עמדות תצוגה – חלוקת מתנות, גימיקים וכיבוד קל.

 

עמדות תצוגה, בהם יש צורך במתן הסברים ארוך יותר על המוצר או השירות, לרוב מאופיינות בתוספת של פינות ישיבה, חלוקה של כיבוד קל, חלוקת מתנות וחומר פרסומי, כל אלו, תורמים לרצונו של הלקוח ונכונותו לשמוע מידע נוסף על המוצר או השירות בנוחות יתרה עם כוס קפה וכיבוד קל.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה