שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

הדפסת מדבקות


רון כהן
 
 

למרות שאנחנו נמצאים בעידן דיגיטלי שמנסה להעתיק את השיווק כולו לרשת, עדיין, אחת הדרכים האפקטיביות היום להשלים את השיווק של המוצר, לצד יצירת מיתוג נכון ומדויק שימשוך את הצרכנים לרכוש אותו, הוא באמצעות שילוב של אלמנט פשוט בעלות אטרקטיבית במיוחד, וזה הדפסת מדבקות.

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות, אינה דבר חדש, אולם עם השנים האחרונות אנו עדים להתפתחותם של המדבקות בשלל סוגים וסגנונות, עליהם, עוד נפרט בהמשך. למעשה, אנחנו יכולים ליצור מדבקה מכל דבר שראינו, בין אם זה תמונה באינטרנט, ציור, או צילום שצילמנו. בגלל שהאפשרויות הן אינסופיות, לכל אחד יש את האפשרות לבצע הדפסת מדבקות אשר תתאים במדויק אליו, תהיה יצירתית, אבל אולי ובעיקר- מקורית.

הדפסת מדבקות- ככלי שיווקי

בעלי עסקים רבים, מבינים, שבעת הרכישה, הצרכנים עדים למדבקה. היא יכולה לספר על מבצע מיוחד, היא יכולה להכריז על מוצר חדש, היא יכולה להציג את מודעת הפרסום של המותג, הלוגו, ובכלל, יכולה להיות כלי שיווק גדול ורב עוצמה. המעלות הגדולות של הדפסת מדבקות, הן בפשטות, במידיות, ובחשיפה המשמעותית לקהל הנרחב בעלות זולה באופן משמעותי במיוחד. הפשטות- מכיוון שניתן להסיר אותה בעת הצורך בצורה הקלה ביותר. המידיות, כיוון שהיא ניתנת להסרה בכל רגע נתון. החשיפה המשמעותית – כמייצגת את העסק בכל מקום שבו היא מודבקת, והעלות הזולה באופן משמעותי, ביחס לשיווק המוצר באמצעי שיווק אחרים.

הדפסת מדבקות- כעיצוב דקורטיבי לבית

תחום פופולארי נוסף היום בו אנו מבצעים הדפסת מדבקות הוא כעיצוב דקורטיבי לבית. המדבקות, המגיעות באין סוף עיצובים, סגנונות, וגדלים מאפשרות לנו לרענן, לשדרג ולשפץ כל חלל שנרצה בעלות זולה באופן משמעותי, העולה לנו מספר שקלים בודדים! העובדה כי ניתן לשדרג כל חלל, בין אם זה חדר הורים, מטבח, פינת אוכל, חדר ילדים, ואפילו שירותים ואמבטיה, בעלות נמוכה במיוחד, ולשנות אותו מן הקצה אל הקצה, מובילה לכך שהדפסת מדבקות שנועדו לעצב את הבית צוברות תאוצה בקצב מהיר במיוחד. 

תחום נוסף, הקשור גם הוא להדפסה ומשמש יותר כמיתוג לבית העסק הוא הדפסת מעטפות.

הדפסת מעטפות

ניתן לבצע הדפסת מעטפות בכל אופן שבו נרצה. בין אם אנחנו אלה שמבצעים את העיצוב ורק שולחים לבית דפוס ובין אם אנחנו פונים לבית דפוס אשר מבצע עבורנו גם את הגרפיקה וגם את ההדפסה עצמה. כך או כך, הדפסת מעטפות יכולה להיות יעילה ביותר עבור בית העסק השולח הודעות ללקוחות שלו. ניתן לבצע הדפסת מעטפות בכל הצבעים, הסגנונות והגדלים השונים, שנועדו למטרות שונות, גדלים קטנים, בינוניים, גדולים וגדולים יותר. במידה ואתם מעוניינים לבצע הדפסת מעטפות לבית העסק תוכלו להתרשם מבתי הדפוס המגוונים ברחבי הארץ. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה