שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

הובלת דירה גדולה


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

הובלת דירה גדולה

אופי תכנון הובלת דירה משתנה בהתאם לגודל הדירה וכמות הציוד שיש בתוכה. ללא ספק כאשר מדובר בדירה גדולה מעל 4 חדרים, ישנו צורך בתכנון מקדים של המעבר וההובלה, על מנת שהמעבר יהיה נעים וחלק יחסית.

דירה גדולה בניגוד לדירה קטנה מצריכה אריזת רכוש רב יותר, ביטוח מסודר לרכוש יקר ערך, אריזה קפדנית ומאורגנת ועוד פרטים שחשוב לשים אליהם לב יותר כאשר מדובר בדירה גדולה מאשר במעבר של דירה קטנה יותר.

הכנה מאש

הובלת דירה גדולה מחויבת בתכנון והכנה מראש. שאלות כמו מה גודל הפער בין הדירה הנוכחית לדירה החדשה צריכות להישאל. בדיקה מקדימה של כמות הרכוש והציוד שאמור לעבור והכנת רשימה מסודרת של החפצים לפי סוגים וחדרים חייבת להיעשות על מנת שיהיה ניתן להעביר את הציוד בצורה הרמונית.

במידה ומדובר במעבר של דירה גדולה במיוחד, לאחר שנרשם הרכוש ומוין הציוד לפי צורך וחדרים שונים, ניתן להסתכל ולראות האם כל הציוד אכן נחוץ גם בדירה החדשה או שיש ציוד שניתן להיפרד ממנו. מעבר דירה ממתוכנן מראש יכול להיעשות בסבלנות ולאפשר לאנשים להיפרד ואף לתרום ציוד מיותר וישן.

כמויות וגדלים

הובלת דירה גדולה מצריכה היערכות מבחינת הכמויות והגדלים של הארגזים אותם אוספים. מאחר ומדובר בציוד רב, כדאי להתחיל לחפש ארגזים ליד מחסנים ומפעלים זמן רב לפני המעבר, על מנת להשיג ארגזים רבים וטובים ככל האפשר.

מדובר באריזה מורכבת יותר בשל כמות הציוד, לכן חשוב  להקפיד על רישום מסודר על כל ארגז, מה הוא מכיל  בתוכו והאם מדובר בציוד שביר. במידה ומדובר בציוד שביר, מומלץ לעטוף אותו בנייר עיתון או בד.

חברת הובלה מקצועית

כאשר מובילים דירה גדולה, כדאי לבחור חברת הובלה מקצועית ומסודרת, על מנת למנוע מפלת נפש ואכזבה. בחירת חברת הובלה טובה מראש והיכולת לאמוד את משקל ואופי הציוד ותכנון תמחור ההובלה יכול לסייע בעמידה בתקציב המעבר ובחיסכון זמן ואנרגיה.

דרך מעולה היא להיכנס לאתר get movingלרשום את תכולת הציוד המועבר ולקבל תוך דקות ספורות הצעות מחיר מדויקות מכמה חברות מובילים שונות ללא מאמץ. אתר המספק סקר שוק נוח וקל לתפעול, במהירות ויעילות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה