שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

הוגו בוס – חנות הדגל בישראל


אליחי רובין

:)

 
 

חברת הוגו בוס היא חברת אופנה המשווקת בגדים ומוצרים רבים בישראל וניתן למצוא כמה מפריטי החברה בחנויות השונות. למרות הביקוש הרב של הצרכן הישראלי לבגדי מותגים, עד שנת 2011 לא ניתן היה למצוא חנות ייעודית של הוגו בוס בארץ ואז בשלהי השנה שעברה נפתחה החנות הראשונה של בית האופנה הוגו בוס במתחם כיכר המדינה והציעה מגוון רחב של קולקציות ביגוד לנשים ולגברים שהמאפיין הבולט של העיצובים בחנות היה קווים קלאסיים ושמרניים הייחודיים לקולקציות העיצוב של בית האופנה.

הוגו בוס

בית האופנה הוגו בוס הוא בית אופנה ותיק ביותר שמקורו בגרמניה. כיאה לבית אופנה גרמני, מתאפיינים העיצובים של הבגדים והעיצובים של חנויות הדגל של המותג בקווים קלאסיים ומאופקים. כיאה לבית האופנה, גם חנות המותג החדשה שנפתחה בסוף שנת 2011 בכיכר המדינה מאופיינת בעיצוב מינימליסטי ומציגה חלל נקי וחד.

הקולקציות של הבגדים המוצעים למכירה בחנות הוגו בוס החדשה מזוהים בעיקר עם קו הקולקציה השחורה של המותג ומאופיינים בקווים קלאסיים, מחויטים ואלגנטיים בעיקר .הקולקציה הנשית מציעה מגוון של שמלות קלאסיות שחורות, ז'קטים בסגנונות שונים כשהבולט בהם הוא הסגנון השחור והמאופק ומכנסיים וחליפות המתאימים לנשות קריירה.

בדומה לקולקציית הנשים, גם קולקציית הגברים בחנות המותג הוגו בוס מאופיינת בקווים קלאסיים ומאופקים. בין הקולקציות ניתן למצוא חליפות מחויטות המתאימות לחתנים, קולקציה בסיסית של בגדי יומיום וקולקציה קלאסית המתאימה לימות העבודה. המאפיין הבולט של הקולקציות השונות במוצגות בחנות הדגל הוא היעדר טרנדים אופנתיים ושימת דגש על בגדים בסגנון הקלאסי והשמרני המתאימים לכל עת.

למרות השמירה על העיצוב השמרני בכל הקולקציות המוצגות בחנות, חנות הוגו בוס החדשה בכיכרה המדינה מפתיעה בקולקציית המעילים המוצעת בחנות. בין הקולקציה ניתן למצוא עיצובים שונים וסגנונות שונים של מעילים כמו מעילי ניילון, מעילי צמר מעילי עור, ז'קטים העשויים מבד קטיפה ומעילים בהדפסים שונים ומעניינים.

לסיכום

לסיכום, החנות החדשה של המותג הוגו בוס בישראל הממוקמת בכיכר המדינה מביאה את האיכות של מוצג היוקרה בהתאמה לישראלי העובד והשמרני. חובבי הקווים הקלאסיים היוקרתיים יוכלו למצוא בין הקולקציות השונות המוצעות בחנות פרטי לבוש המזוהים עם הקווים הקלאסיים הן לאירועי ערב, הן למפגשים עסקיים והן לימות סופי השבוע והפנאי. כל העיצובים של הבגדים כמו גם העיצוב של החנות עצמה מאופיינים בהיעדר אלמנטים אופנתיים וטרנדים עכשוויים והדגש יותר מושם על הקלאסיות, האלגנטיות, האיפוק והשמרנות המזוהה עם המותג הגרמני בעולם כולו ומהשנה גם בארץ.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה