שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

התערוכה כבמה ליצירת הזדמנויות עסקיות לחברתך


תערוכות

מרכז הירידים והקונגרסים בישראל בע"מ

משנת 1933 ועד היום מרכז הירידים משמש בית למסחר ולתרבות בתל אביב ובישראל.
מרכז הירידים הינו המתחם הגדול והמקדם בישראל לעריכת כנסים, תערוכות, ירידים, בחינות, מופעים ואירועים בקנה מידה בין-לאומי.
במתחם נערכים מאות אירועים ותערוכות המושכים אליהם למעלה מ-2.5 מיליון מבקרים בשנה.
 

לפרטים נוספים:
טל': 03-6404401
פקס: 03-6404494
www.fairs.co.il

 
 

 

תערוכה עסקית היא אירוע אהוב על בעלי עסקים ועל הצרכנים גם יחד, ומכאן נובע כוחה העצום של התערוכה כמקום המפגש האידיאלי בין עסקים, מוצרים ושירותים לבין הלקוחות הפוטנציאליים. אז מהי בעצם החשיבות של התערוכה כבמה ליצירת הזדמנויות עסקיות לחברתך? 
 
מהם היתרונות של הצגת העסק שלכם בתערוכה?
 
• הדגמת ערך המוצר – נכון, אתם יכולים לשלם הון תועפות על הפקת פרסומת מרשימה ועל רכישת מעט זמן אוויר בתקווה שצופי הטלוויזיה יחזרו בזמן מההפסקה במטבח כדי להספיק להציץ בפרסומת שלכם. אבל האם ישנה פרסומת יעילה יותר מפרסומת חווייתית? תערוכה מאפשרת לכם להפגיש ישירות בין המוצר שלכם ללקוחות פוטנציאליים, וכך הם יכולים לנסות ולהתרשם ממנו בכוחות עצמם.
 
• חיזוק הקשר עם הלקוחות – תערוכה עסקית מעניקה לכם את האפשרות לתקשר ישירות עם לקוחותיכם הנוכחיים ועם לקוחותיכם הפוטנציאליים. במקום לערוך סקרים או קבוצות מיקוד שלא תמיד מניבים תוצאות מדויקות, בתערוכה אתם פוגשים את הלקוחות שלכם פנים אל פנים! כך אתם למעשה זוכים בהזדמנות פז לשמוע מפי הלקוחות שלכם משוב חיובי או שלילי, לנסות לשכנע לקוחות שעדיין מתלבטים ומי יודע, אולי אפילו לקבל רעיונות למוצרים חדשים?
 
• מכירה המונית של מוצרים – כמובן שאחד מן היתרונות הבולטים ביותר של הצגת העסק בתערוכה, הוא ההזדמנות הנהדרת למכור כמויות המוניות מהמוצרים שלכם. בין אם מדובר על לקוחות פרטיים ובין אם מדובר על לקוחות עסקיים, אינספור אנשים מגיעים לתערוכות על מנת להתרשם מעסקים שהם אינם מכירים. לכן, אם תציגו את העסק שלכם היטב, אתם יכולים לבנות על הגדלת הרווחים במידה ניכרת ואפילו ליצור מספר שיתופי פעולה עסקיים חדשים.
 
• הזדמנות להתרשם מהמתחרים – אם אתם מעדיפים, אפשר גם לכנות זאת בשם האקזוטי "ריגול תעשייתי", אחד מהדברים החשובים הנוספים בתערוכות עסקיות, זו האפשרות הנדירה לראות במו עיניכם כיצד מתנהלים המתחרים הקבועים שלכם ואולי אפילו להכיר חלק מהמתחרים החדשים שעמם תתמודדו בעתיד. בתערוכה עסקית אתם תוכלו ללמוד על הכיוון של המתחרים שלכם, באילו קהלי יעד הם מתמקדים, המחירים שהם גובים, המבצעים שהם מציעים ועוד מידע שימושי רב שיכול להביא לכם תועלת רבה.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה