שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2210
מאמרים: 7172
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

חשיבות השילוט בבתי עסק


סיטי סיין

חברת סיטי סיין מציעה שירותי ייצור, שיווק ומכירת שלטים תוך דגש על עמידה בדרישות הלקוח.

 
 

חשיבות השילוט בבתי עסק:

כאשר בוחנים את בתי העסק השונים, אפילו במבט מן החוץ ובלא להיכנס פנימה, קל מאוד להבחין בהבדלים ניכרים. יש עסקים שנראים מזמינים ואיכותיים בעוד שאחרים, שנמצאים ממש באותו הרחוב ומציעים ממש את אותו השירות או את אותה הסחורה – נראים הרבה פחות מושכים. 

אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר, שמשפיע מאוד על העוברים ושבים מבחינת נראות העסק הוא קיומו של שילוט. שלטים איכותיים ומאירי עיניים מהווים הרבה יותר מפרסומת סתם. למעשה, השילוט הוא כרטיס הביקור של העסק, והוא היוצר את הרושם הראשוני בקרב לקוחות פוטנציאליים.

שילוט וחווית קניה

הצרכנים של היום מצפים מבית העסק להרבה יותר מאשר מוצרים טובים או שירות יעיל. המושג חוויית קניה רחוק מלהיות תלוש מהמציאות. במיוחד בתחומים כגון הלבשה והנעלה, הסעדה ובילויים, אבל גם בתחומים אחרים, הלקוח מצפה למצוא עסק מזמין, שעיצובו משדר שמחה, איכות, מאור פנים. בתוך כך, שלטים מוארים יכולים להוות הזמנה של ממש ללקוח העובר ברחוב. שלט מסוג זה כמוהו כמציע חוויית קניה איכותית ומהנה.

העסק האיכותי

מלבד החשיבות בקידום פני הלקוח והזמנה לחוויית קניה איכותית, אין ספק שהשלט עצמו וצורת העיצוב שלו יכולים להצביע על איכות ואמינות או לחילופין – על איכות נמוכה ומוניטין גרוע. כאשר מתקינים שלטי פח איכותיים, ועליהם מתנוסס לוגו מרשים, שם ייחודי או שניהם גם יחד, אין ספק שמעוררים בכך אצל הלקוחות (הקיימים והפוטנציאליים) הרגשה טובה.

קל להבין מדוע משרד לעריכת דין, משרד לייעוץ מס, או משרד לשירותים גרפיים, שיתקינו שילוט איכותי, ייצרו רושם ראשוני נכון בעוד שאלה שלא יקפידו על כך עשויים לעורר רושם ראשוני גרוע. מובן שיש ערך גם למאפיינים כגון חלון ראווה, חדר ההמתנה, רחבת הכניסה, אבל ללא ספק – שילוט טוב פשוט עושה את העבודה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה