שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

טיפים לבירקנשטוק לכפות הרגליים


עידן
 
 
טיפים לבירקנשטוק לכפות הרגליים כאשר אנו קונים מותג כלשהו אם זה נעליים או בגדים אנחנו אוהבים שהמותג נראה עלינו טוב. במאמר הבא רצינו להביא לכם מספר טיפים לגבי מותג האיכות בירקנשטוק.

טיפים לבירקנשטוק

סוליית הנעל בירקנשטוק

הסולייה של בירקנשטוק עשויה מתערובת של לטקס ופקק שעם אשר מתאימה את עצמה אינדיבידואלית לכל כף רגל תוך מספר ימיהסתגלות. לכל נעל צריך להתרגל שהרגל תתפוס את המקום שלה. בבירקנשטוק הסולייה עשוייה בצורה כזאת שהיא מקבלת את הצורה של הרגל תוך מספר ימים. ואתה מקבל נוחות מקסימלית.

עקבים בבירקנשטוק

עקב בנעל בדרך כלל מזכיר לנו עקב גבוה. בבירקנשטוק, הולכים על דרך אחרת לעקב ולא לצורך הגבהה. העקב בבירקנשטוק הוא עקב שקוע  שמשנה את הקונספט ודורשגם כן תקופת הסתגלות והתאמה קצרה לשרירים לפני שהרגשת הנוחות המושלמתמושגת. ההמלצה בשבועיים הראשונים, נעל את הנעליים לתקופות קצרות, הכוונה אל תלך עם הנעליים כל היום אלה מספר שעות ביום. לאחרמכן, לא תרצה להוריד אותם מהרגליים.

מניעת החלקה בסנדלי בירקנשטוק

אם אתה מעדיף לנעול את נעלי הבירקנשטוק שלך עם גרביים, ייתכן ואתה "מסובב" את הקרסול. פתרון לכך, ריסוס מהיר של Static Guardימנע החלקה.

השחרת הסולייה בבירקנשטוק

אלו שכבר מכירים את נעלי בירקנשטוק וודאי כבר מכירים את התופעה שהסולייה משחירה. הסיבה שהסולייה משחירה היא מכיוון שאתה נועל את הנעליים הרבה ואין בזה כל דבר פסול להפך. איך מטפלים בצבע השחור ? כדי לטפל בצבעהשחור, ניתן לשטוף את הסנדל ולהיעזר בחומרים ייעודיים לניקוי סוליית הנעל.

רבים שותפים לחוויה שנעילת נעלייםנוחות משפיעה על ההרגשה הכללית הטובה, כנראה שאתה צריך לנסות את מה ששינהחיי נשים רבות בהליכה על עקבים גבוהים.

נשים וגברים בכל רחבי העולם נועלים היום את נעלי הנוחות של birkenstock ושאר חברות בעלות רישיון ייצור והסכם ידע כגון בירקיס,פוטפרינטס, טאטאמי, בתולה... את נעלי בירקנשטוק ניתן למצוא באופן נרחבבחנויות ברחבי העולם וגם באתרי אינטרנט ייעודיים. אנו מזימנים אותך להיכנס ולהתרשם מהמגוון הגדול ביותר של נעלי בירקנשטוק במחירים נוחים. www.ibirkenstock.co.il

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה