שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

טלמיטינג מקצועי ואיכותי נבנה לאורך זמן


רונן
 
 

כמו שמרביתנו מבינים, רווחים הן האגף המהותי ביותר בכל חברה. טלמיטינג זה מדור שאחראי על ההכנסות שלכם מסיבה זו חשוב מאוד לקחת חברה איכותית. כדי שהעסק שיש לנו ייצר מספיק כסף קריטי להשקיע רבות בנושא המכירות שלנו.

טלמיטינג - שיווק, ומדוע זה נחוץ לכל עסק
בהתאם למה שרובנו מבינים, שירותי טלמיטינג הוא אחד מהדברים הנחוצים ביותר בשביל כמעט כל חברה בארץ ובחוץ לארץ. בשביל לייצר הכנסות ע''י טלמיטינג חייב מדור מיומן ומקצועי. כל עסק סומך על מדור המכירות בחברה, ידוע שמכירות הינם הביטוח של החברה שלנו. כדי להרים תזרים מכירות גבוהה צריכים להיעזר ב אנשי מקצוע, ישנן חברות אאוטסורסינג אשר מספקות שירותים של טלמיטינג ובעלות ניסיון של מספר רב של שנות ניסיון. אופציה אחרת היא לייצר אגף שיווק ומכירות בתוך הארגון, אבל אפשרות כזו קיימת אך ורק לאנשים שיש התנסות בעולם המכירות ומבין איך זה פועל. משהו חשוב אחר זה המומחיות לנהל ולפקח צוות שיווק ומכירות בצורה מקצועית, לא כל חברה תדע לנהל סוכני מכירות, ארגון עובדים זה דבר שונה מניהול צוותי מכירות, סוכן שיווק ומכירה איכותי הוא סוכן מכירות אפקטיבי ומנוסה, יקח המון חודשים להכשיר צוותי מכירות איכותיים באמת.

מדוע לשכור שירותי מכירות - טלמיטינג
עסק טוב הוא עסק עם שם טוב, שלב מספר 1 הוא לברר אצל הצרכנים שלו, לקוחות שבעי רצון זו הוכחה לחברה איכותית שריווחי להיעזר בשירותיה. בשוק המכירות במיקור חוץ כמו בכל תחום ישנם חברות גדולות, וכדאי למצוא עליהם עוד אינפורמציה. לגבי מכירות קיימים מספר דברים שהכרחי לשים אליהם לב: -נציגת מכירות טובה היא נציגה בעלת ניסיון ספציפית לגבי העסק שלך, ולא מוצרים אחרים. -איש מכירות איכותי זה נציג מכירה שהוכשר בהדרכת מכירה על העסק שלך. -יש סוכני מכירות שרכשו השכלה אקדמית וניסיון, חשוב לקחת שכירים עם לפחות 8 חודשי התנסות קודמת.

מחירים - במיקור חוץ
השוואת עלויות ובחירת חברה במחיר הזול שביותר זהו משהו שכולנו עוברים וחושבים שזה חשוב. חשוב להבין דבר קריטי על מכירות, עדיף לנו לתקצב מעט יותר למען איש מכירות מקצועי שיתן לכם יותר הכנסות. על נציגי מכירה לא מומלץ להתקמצן, נציגי מכירות מקצועיים ידעו להכניס לחברה עשרות אלפי שקלים חודש בחודשו משום כך כאן מה שקריטי לחזק הוא המומחיות. אפילו לו ניתן לנציג המכירות של החברה 11K חודש בחודשו המחיר מצדיק אם יתן לנו פי 3, כיזה המיומנות שלו.

הטיפ שלנו - מומלץ לדעת שבמידה ואנו מחפשים טלמיטינג איכותי יש המון מעצורים ונושאים שחשוב להבין בעולם השיווק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה