שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2251
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – מי צריך את זה בכלל?


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – מי צריך את זה בכלל?

ההחלטה התקבלה. אחרי שנים שבהן חיפשתם עבודה, עמדתם בלוחות זמנים שהוכתבו לכם וניסיתם להרשים את הבוס לטובת העלאה במשכורת או קידום, אתם מבינים שיש לכם חלומות גדולים יותר והגיע הזמן להגשים אותם. אולי ברור לכם בדיוק מה המוצר או השירות שלכם, ואולי אתם עדיין בודקים את השטח. כך או כך, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. גם אם אתם שואפים להפוך ביום מן הימים לתאגיד שמגלגל מיליונים (ועדיף בדולרים), רצוי להתחיל בצורה נכונה, מחושבת ומתוכננת. איך עושים את זה, ואיך ייעוץ פיננסי לעסקים משתלב בתמונה?

 

תקציב אישי או עסקי?

הנושא הרגיש ביותר מבחינתו של כל בעל עסק, ובוודאי של בעל העסק הקטן שעושה את צעדיו הראשונים, הוא נושא הכסף. אלא שלעתים רבות נדמה שהתקציב האישי והעסקי מתערבבים, וזה קורה משלל סיבות, בוודאי אם אתם מנהלים את העסק מחדר העבודה הקטן שבבית. ייעוץ פיננסי למשפחות יכול לעזור לכם להשתלט על התקציב המשפחתי והאישי שלכם, אבל במקרים רבים קיימת חפיפה לא מבוטלת בין ייעוץ פיננסי לעסקים ולבין ייעוץ המיועד למשפחות ולפרטיים. בתהליך הזה תגלו לאן הולך הכסף, איפה אפשר לשפר את ההתנהלות, וכמה באמת צורך העסק שלכם – לעומת הבית.

 

מתחילים לתכנן תכניות

כסף הוא נושא משמעותי אבל לא רק ברמת ההוצאות, אלא בעיקר ברמת ההכנסות. אנחנו רוצים לייצר כסף, ולא מעט ממנו, ואם אפשר לצמצם עלויות בתהליך הזה, הרי זה משובח. אם כן, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ישלב בין תכנון פיננסי לבין תכניות עבודה שכוללות גם שיווק, גיוס כוח אדם, פיתוח מוצרים ופונקציות חיוניות אחרות. השילוב בין ייעוץ פיננסי למשפחות לבין ייעוץ לעסקים קטנים הוא השילוב שמאפשר לנו לבנות תכנית מדויקת ונכונה שתוביל אותנו לעבר המטרה.

 

מתכננים לטווח הארוך

לתכנון יש חשיבות עליונה, וכל מי שהקים עסק בלי תכנית מסודרת יספר לכם עם כמה אתגרים גדולים התמודד בראשית הדרך. אז נכון, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים לא יעלים את האתגרים הללו, אבל הוא יעזור לכם להבין אותם יותר, להכיר בהם, ולהתכונן לקראתם. חשוב לא פחות מכך, ייעוץ לעסקים קטנים יעניק לכם את הכלים לעקוב אחר התכנית שלכם בפועל, ללטש, לשנות, לעדכן – ולהרוויח ממנה הרבה יותר.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה