שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

כרטיסי ביקור למטיילים


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

לפני שאנחנו נוסעים לטיול מסביב לעולם מומלץ להדפיס בבית דפוס כרטיסי ביקור שיש עליהם את הכתובת מייל שלנו ואפילו את חשבון הפייסבוק שלנו. חברות ששולחות מטיילים לחו"ל בדרך כלל ממליצות לנו על רשימה ארוכה של ציוד אותו כדאי לנו לקחת שכאר אנחנו יוצאים לטיול גדול, אבל מישום מה אף אחד לא ממליץ לנו להדפיס כרטיסי ביקור.

הדפסה של כרטיסי ביקור בבית דפוס לפני טיול גדול שמופיעים עליהם כתובת המייל שלנו והפייסבוק שלנו יכולה לעזור לנו מאוד ביצירת קשרים ובשמירה על קשרים עם אנשים מכל העולם. כאשר אנחנו נמצאים בסביבה של מטיילים ואנחנו חווים חוויה של טיול יוצא לנו לפגוש כל יום המון אנשים חדשים. ככל שאנחנו מגיעים יותר פתוחים בראשנו לטיול הגדול כך הסיכוי שנכיר יותר אנשים ממקומות שונים בעולם גדל.

לעיתים כאשר אנחנו מטיילים בחו"ל אנחנו מאוד רוצים לשמור על קשר עם אנשים שפגשנו אבל לא תמיד יש לנו כלי כתיבה לכתוב איתו אפילו כתובת מייל. ברגע שאנחנו מצטיידים בכרטיסי ביקור עם הפרטים שלנו אנחנו הופכים את  פרוייקט של שמירה על קשר עם אנשים להרבה יותר קל. תחשבו לעצמכם איזה כיף היה אם כולם היו מטיילים עם כרטיסי ביקור.

כל בן אדם שהיינו פוגשים בטיול היה יכול לההפך להיות חבר שלנו ואולי אף היינו מצליחים לקבוע איתו להיפגש שוב. אם כל מי שמטייל בעולם היה מטייל עם כרטיסי ביקור היינו יכולים ליצור מאגר ענק של אנשים מסביב לעולם שמצליחים לישמור על קשר. במצב כזה לא משנה לאיזה מדינה בעולם היינו נוסעים תמיד היה לנו אצל מי לישון תודות לכרטיסי ביקור שאנחנו מדפיסים. כרטיסי ביקור למטיילים צריכים לההפך להיות אחד מהדברים החשובים ביותר שאורזים כאשר יוצאים לטיול בעולם.

כמובן שמומלץ להדפיס כרטיסי ביקור מסוג כזה בשפה האנגלית שהיא שפה בינלאומית למרות שיכול להיות גם נחמד להדפיס על כרטיסי ביקור כאלו גם את הפרטים שלכם בעברית כדי שהחברים החדשים שלכם יוכלו לראות כיצד כותבים את השם שלכם בשפת האם שלכם. כרטיסי ביקור למטיילים הם אחד הדרכים להפוך את העולם שלנו לקטן יותר. ביום בעידן האינטרנט והפייסבוק כבר קל מאוד לשמור על קשר מעבר לים וכל מה שצריך זה את הפרטים של הבן אדם שאנחנו רוצים לשמור איתו על קשר.

הדפסה של כרטיסי ביקור לפני שיוצאים לטיול היא השקעה לא גדולה שחוזרת אלינו בגדול. אם תחשבו על כל הכסף שאתם הולכים להוציא בטיול שלכם תבינו שהמאה חמישים שקל שאתם מוציאים על כרטיסי ביקור הם ממש מחיר זניח לעומת הכמות חברים שתצליחו לרכוש תודות להשקעה הזו שלכם.  חברים הם דבר שאי אפשר לקנות בכסף ואולי הקשרים שתיצרו תודות לכרטיסי הביקור שהדפסתם יניבו לכם גם קשרים עסקיים בעתיד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה