שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

למה צריך בכלל שילוט


ubebig@gma
 
 

רבים נוטים לחשוב ששלטים הם שיטת פרסום שעברה מן העולם, שיטה שכיום כבר לא צריך אותה בעידן המתקדם בו אנו חיים. נכון שכיום הפרסום הוא בעיקר במדיות השונות כשבמדיה העיקרית השולטת בפרסום היא האינטרנט, אך עדיין שלטים לא עברו מן העולם. ללא שילוט איכותי וברור יהיה קשה לציין מיקומו של עסק או כל דבר אחר וישנם עוד שימושים רבים לשלטים בכל תחום שהוא ובכל מקום הוא. שלטים בעיקרם מכוונים אנשים, כיוון שבלעדיו יהיה קשה לאנשים למצוא את מה שהם מחפשים.

דוגמאות

ישנן דוגמאות רבות לצורך של שילוט בחיינו ואנו נמנה כמה מהם פה. הצורך הראשון כפי שציינו הוא לציין מיקום של עסק או כל דבר אחר, כך לדוגמא אם אנו בעלי חנות מסוימת ונרצה שעוברים ושבים יידעו על קיומה נהיה חייבים שלט גדול וברור. דוגמא נוספת היא במקומות הומי אדם כמו בתי חולים וכדומה, בהם שלטים מכוונים את האנשים איך להגיע ממקום למקום. עוד דוגמא לצורך בשילוט הינה פרסום, ואומנם כפי שציינו רוב הפרסום הינו דיגיטלי היום אך עדיין אנשים מסתובבים ברחוב וחשיפה שלהם לשילוט שמטרתו היא פרסום עושה את העבודה.

איפה עושים ואיזה שלט יתאים...

לגבי איפה עושים שילוטים ישנם לא מעט עסקים שעבודתם היא ייצור שלטים. ישנם סוגים רבים של שלטים מהם שלטים מפח או מכל חומר אחר, ובסופו של דבר צריך שהם יהיו ברורים כך שכל מי שיראה אותם יידע על מה הם מדברים. ישנו כיום גם שילוט דיגיטלי, שילוט שניתן לשלוט בפרסום שבו ללא כל בעיה ב"שלט רחוק" כך שניתן לשנות את הפרסום כמה שרוצים ולהתאים אותו לשעות מסוימות, ימים מסוימים, מוצרים מסוימים ועוד. ישנם כמובן עוד כמה סוגים של שלטים וניתן לקבל עליהם מידע בעסקים המכינים ומשווקים אותם.

ללא שלטים אם כן, עולם הפרסום והשיווק לא יוכל להתקיים. אומנם הם הצורה ה"ישנה" של הפרסום אך עדיין הם נצרכים בשביל מטרות שונות, ובלעדיהם לא ניתן יהיה להצביע על מקום מסוים ולפרסם אותו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה