שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

למה צריך דיילות מכירה?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

חברת דיילות מכירה

כאשר חברה מעוניינת לשווק מוצר חדש הנכנס לשוק, או להגדיל את המכירות של מוצר קיים, כל שעליה לעשות הוא לשכור את שירותיה של חברת דיילות מכירה. מדוע עובדה זו יכולה לסייע כל כך? חברת דיילות מכירה מתמחה בקידום מוצרים שאינם שייכים ישירות לחברה עצמה, אלה מבצעת זאת עבור חברות שונות אשר שוכרות את שירותיה. חברת דיילות מכירות מבצעת מחקר מעמיק אודות החברה המשווקת את המוצר, ומבצעת מחשבה לגבי הדרכים הטובות ביותר על מנת לעזור בקידום המוצר. כאשר חברת דיילות מכירה מחליטה כי היא מעוניינת לקדם את המכירות של מוצר כלשהו, היא מחליטה היכן להעמיד דלפקי תצוגה, אלו שלטים לשים שם, כיצד ייראה המתחם, וכן הלאה. בנוסף, דיילות מכירה לרוב הינן בעלות יכולה מכירה מוכחת, תודעת שירות גבוהה, ויכולת לגרום ללקוחות עתידיים לרכוש את המוצר בהגיעם לדלפק התצוגה עצמו.

כאשר חברה שוכרת חברת דיילות, היא למעשה מסירה מעצמה את האחריות לשיווק המוצר בעזרת דלפקי תצוגה או דוכנים, ומעבירה את האחריות לכך לחברת דיילות המכירה. כמובן שיש לבצע מפגש הכנה מדוקדק, בו תקבל חברת דיילות המכירה את כל המידע אשר עשוי לסייע לה להגדיל את המכירות של המוצר עצמו, וכן מידע אודות המבצעים המיוחדים אותם היא יכולה להציע ללקוחות. פעמים רבות החברה המקורית גם מספקת מתנות ייחודיות אשר ניתן לחלק ללקוחות ובעזרתן להגדיל את פרסום המוצר והגעת המידע לגביו לכמה שיותר אנשים.

ישנן חברות אשר אינן משתמשות בחברת דיילות מכירהומבצעות את קידום המכירות בדלפקי התצוגה בעצמן. לעיתים הדבר משתלם, אולם ניתן לומר כי שכירת חברת דיילות מכירה היא דרך טובה הרבה יותר. כאשר חברה מתמחה באופן ייעודי בקידום המכירות, היא יכולה לבצע את השירות בצורה הטובה ביותר. כאשר מועסקות בחברה דיילות מכירה מקצועיות, אשר הינן בעלות יכולת שכנוע גבוהה, ניתן לדעת כי לקוחות רבים יותר ייעצרו ליד הדוכנים וישמעו את הפרטים אודות המוצר הרלוונטי, דבר אשר יגדיל בצורה ישירה את המכירות. שכירת חברת דיילות מכירה הינה אחת הדרכים הטובות ביותר לחברה המנסה להחדיר לשוק מוצר חדש כלשהו, ולהגדיל את המכירות שלו. עובדה זו גורמת לחברות רבות כיום להשתמש בשירותיה של חברה מסוג זה, ולרוב התוצאות משביעות רצון. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה