שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

מהו יועץ שיווק?


בולט
 
 

 

 

כיצד מתנהל תהליך הייעוץ?

תהליך הייעוץ, בין אם במסגרת עסקית או אישית, כולל, בדרך כלל, מספר משתנה של מפגשים, במהלכם בוחן היועץ את מטרותיו השונות של הלקוח הניצב מולו ומציג לו את כל הדרכים על מנת להגשימן. יעוץ אישי יכול לכלול מספר מפגשים מועט (בהתאם לצרכיו השונים של המטופל), בעוד שהייעוץ לעסקים, כולל, לעיתים גם ליווי והדרכה לאחר תהליך הייעוץ, על מנת לוודא כי הפתרונות השונים, שהוצעו, אכן מיושמים לאורך זמן ובאופן הנכון ביותר. הייעוץ מוצע על ידי אנשי מקצוע בעלי התמחות מתאימה ובעלי המיומנות הנדרשת, ובכך מאפשר לכל הנזקק בו ליהנות מיתרונותיו הרבים. 

כיצד מתנהל תהליך העבודה מול היועץ השיווקי?

במסגרת העבודה אל מול יועץ שיווקי, מאופיין ומוגדר, תחילה, העסק, ובמקביל נבחנים יעדיו ומטרותיו. בשלב זה, השלב האסטרטגי של תהליך ייעוץ שיווקי, מאופיין החזון, מטרותיו של העסק, מוצריו, שירותיו, קהל המטרה שלו וכדומה. בשלב הבא, עוזר יועץ שיווקי זה לאתר את כל הפעולות השיווקיות המוצלחות שבוצעו בעבר, תוך התייחסות לנקודות החוזק שלהן. לאחר שעשה זאת, מכין היועץ השיווקי תכנית שיווקית על מנת לשמר הצלחות אלו, וזאת תוך בחינתן של מטרותיו ורצונותיו של בעל העסק (בחינת החזון, היעדים, היכולות וכדומה), עד להגשמתם. בשלב הבא מתייחס ייעוץ שיווקי אל הלקוחות ואל המוצרים. אילו מוצרים מצליחים יותר, אילו פחות, מי הם המתחרים וכדומה. בכל הקשור ללקוחות, מיהו קהל הלקוחות, מהם מאפייניו ועוד. במסגרת תהליך זה מוודא יועץ שיווקי זה כי לכל מוצר ישנו לקוח שמעוניין בו, וכי זה מספק את המענה המדויק לצרכיו של הלקוח. תהליך העבודה אל מול יועץ שיווקי כולל במסגרתו כמה וכמה פגישות, המתייחסות להיבטים השיווקיים השונים, במסגרת תהליך הייעול. 

למי מיועד שירות זה ומדוע הוא כל כך חשוב?

שירותיו של יועץ שיווקי הינם חשובים כאשר החברה או העסק רוצים לעשות חשיבה מחדש על אופן הפרסום שלהם וצורת הממיתוג של המוצר והחברה. ייעוץ שיווקי נוגע בתחומים מגוונים כגון מדיית הפרסום הנכונה ביותר, הערכים אותם הפרסום צריך לשקף, קהל היעד של המוצר ודברים רבים נוספים. ניתן לראות שייעות שיווקי מיועד לכל חברה או עסק גדולים כקטנים אשר רוצים לשנות ולרענן את מסע הפרסום שלהם ולהביא ליותר מכירות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה