שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

מוצרי הפרסום הטובים ביותר עבור קמפיין קידום מכירות


SeoMan

SEOMAN - קידום אתרים - SEO

www.SeoMan.co.il

SEOMAN - קידום אתרים

 
 

מדי שנה עורכות חברות שונות קמפיינים של קידום מכירות הן למטרות קידום המכירות שלהן בעסק והן למטרות מיתוג. לפני שרצים לחתום עם על דוכן באירועים העסקיים השונים, ישנם מספר פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון על מנת שהקמפיין יצליח.

אחד העקרונות החשובים ביותר בקמפיין קידום המכירות הוא התאמת המוצר הפרסומי לקהל הלקוחות. המטרה היא שהלקוחות שלכם ישמרו את מוצרי הפרסום לאורך זמן, יחשפו בפני החומר הפרסומי שעל המוצר וידעו לקשר בעת הצורך של המוצר את שם החברה שלכם. גימיקים שונים הפכו בשנים האחרונות למוצרי הפרסום הפופולריים ביותר. 

המדריך להתאמת המוצר הפרסומי לקהל הלקוחות שלכם:

לפני כל קמפיין פרסומי עליכם להתאים את המוצרים הטובים ביותר שישמשו את הלקוחות שלכם לאורך זמן. במידה וערכתם אסטרטגיה שיווקית, ככל הנראה תדעו את האפיון המדויק של לקוחותיכם, אך גם במידה ולא, תוכלו להתאים מוצרים מסוימים ללקוחות שלכם באמצעות מענה על השאלות הבאות:

מהם התחביבים של לקוחותיכם? במידה ומדובר בקהל לקוחות אשר מחובר לאורך שעות רבות ביום למחשב תוכלו להתאים מגוון מוצרי פרסום הקשורים למחשבים, ביניהם דיסק און קי עם המסר השיווקי שלכם ואביזרים נלווים למחשבים שיכולים לשמש אותם לאורך זמן.

בין מוצרי הפרסום הפופולריים ביותר נמצאים האביזרים הנלווים למכשירים הסלולריים. כמעט כל סוגי הלקוחות מחוברים לטלפון הנייד שלהם לאורך כל שעות היום. אביזרים נלווים למכשירים הסלולריים כמו למשל מטען נייד או סוללות חלופיות עשויים להיות מוצר פרסומי יוצא מן הכלל אשר קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ישתמש בו לאורך זמן וינשא אותו עמו לאורך כל שעות היום.

מה לגבי אוכל? מגוון רחב של מוצרי פרסום מגיעים מתחום האוכל, עוגיות ממותגות, סוכריות ממותגות וכדומה. מוצרי הפרסום בתחום האוכל זולים במיוחד והם בעיקר עשויים למשוך אנשים לדוכן קידום מכירות שלכם במהלך קמפיין קידום המכירות. במידה ובחרתם במוצרי פרסום בתחום האוכל, עליכם להציע ערך מוסף לגולשים שלכם ומומלץ לחלק להם עלוני הסבר ודברים נוספים על מנת שיוכלו לקבל מידע כאשר מגיעים לדוכן קידום המכירות שלכם.

רוצים לדעת עוד? חפשו את אתר Gimikim בגוגל וצפו במוצרי פרסום לקמפיינים לקידום מכירות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה