שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

מוצרי פרסום לעסקים


שני
 
 

מוצרי פרסום לעסקים

אם יש לכם עסק אתם בטח שוברים את הראש כל הזמן איך לפרסם אותו עוד ועוד. האינטרנט הוא זה שהשתלט על עולם הפרסום ואכן, היום כל עסק כמעט שמבין את חשיבות הפרסום עושה הכול בשביל להיות כמה שיותר נצפה ברשת, אך יש עוד דרכים לשיווק ופרסום ויש עוד אפשרויות, ואחת הדרכים הטובות ביותר היא למתג כמה שיותר מוצרים עם העסק. יש לא מעט מוצרי פרסום לעסקים וכל בעל עסק צריך לחשוב מה הכי רלוונטי בשבילו, ומה יעשה לו את העבודה בצורה הטובה ביותר.

דוגמאות למוצרי פרסום

לכל אחד מאיתנו יש לפחות עט אחד עם מיתוג עליו של עסק כלשהוא – זו דוגמא למוצר פרסום נפוץ יחסית, יש מעמד לניירות למשרד, יש כוסות קפה ממותגות, יש תחתיות לצלחות, יש מחברות, יש תיקי אלבד,  יש כמובן יומני לוח שנה, ויש עוד אין ספור מוצרי פרסום לעסקים. בעצם על כל מוצר אפשר לעשות פרסום וכל מה שצריך הוא הטבעה או הדפסה של הפרסום. יש "פרסום נייד" בדמות חולצות עם פרסום עליהן, ויש כובעים שגם הם סוג של פרסום נייד שאלו מוצרי הפרסום הטובים ביותר אולי.

מה חשוב שיהיה כחלק מן הפרסום?

אם אתם שוקלים באילו מוצרי פרסום לעסקים כדאי לכם להשקיע, אתם צריכים כאלו שאתם יכולים באמת לפרסם עליהם אך לא באופן מוגזם. אתם צריכים לשדר שפה אחידה בכל הפרסומים שלכם מה שאומר צבעים של המותג וסממנים שמזוהים איתו כמו לוגו וכדומה, ואתם צריכים שיהיה מקום לזה. עוד דבר חשוב הוא אופציה להגיע אליכם, מה שאומר כתובת של אתר אינטרנט, מספר טלפון או אימייל, וזה צריך להיות בולט כחלק מהפרסום.

האם זה עוד רלוונטי בעידן של היום?

השאלה האם מוצרי פרסום לעסקים עוד רלוונטיים היום, בעידן בו הפרסום הוא בעיקר דיגיטלי, היא שאלה מצוינת שהתשובה עליה היא חד משמעית כןֱ! דווקא בעידן בו התחרות רק הולכת וגוברת צריך לחשוב בכיוון של "הפרסום המסורתי" ובכל מקרה כשרואים עסק מסוים בכל מקום זה רק יכול להועיל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה