שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

מיתוג עסקי לחוסן נפשי


מיכל ז

מיכל ז

 
 

עסקים שאתם לא מכירים אותם או מזהים אותם, הם עסקים נידפים ברוח, שימשיכו לעבוד עוד 5 שנים, לכל היותר. עסקים שאתם מזהים תמיד, ומכירים, אלה עסקים שעברו תהליך מיתוג מאוד מחושב וקפדני.

עסק שרוצה להצליח, צריך חוסן נפשי, ולשם כל צריך מיתוג עסקי חד ומיוחד שיהפוך את העסק לישות בפני עצמה, שהציבור הרחב ידע תמיד לזהות אותו, בלי לחשוב פעמיים. קחו לדוגמא את חברות הסלולר המובילות, את המשקאות שאתם אוהבים, רשתות אופנה מצליחות וכן הלאה- לכולם יש דבר אחד במשותף- מיתוג מוצלח!

אם כן, מיתוג עסקי הוא חלק עיקרי בהצלחה של העסק. אומנם זה לא כל מה שהעסק צריך, אבל הוא הבסיס. כשהבסיס חזק וטוב, הכל עומד יציב וחזק, וכשהמיתוג חזק וטוב, העסק לא נופל.

מיתוג יכול להתבצע על ידי בעלי העסק, אבל רצוי שהוא יתבצע על ידי מוחות שנונים מעולם הפרסום, שיודעים מה מריך לעשות כדי להשיג מיתוג מוצלח שמתאים לעסק, לקהל היעד ולאורח החיים והחברה שבה אנו חיים היום.

תהליך מיתוג לעסקים הוא לא תהליך ארוך, אבל הוא בהחלט מורכב. כל מה שצריך זה להבין את מהות העסק, הערכים והיתרונות שלו, ואת הצרכים והדרישות של קהל היעד; אחר כך ממזגים הכל יחד ומוצאים מכנה משותף, שהוא יהיה הבסיס למיתוג. ולבסוף, ממירים את הכל לכדי צורות, מילים, צבעים, גופנים וכן הלאה, ויוצרים לוגו, שעליו יהיה מבוסס כל העיצוב של העסק, והוא יופיע מעל כל חנות של העסק, כרטיס ביקור, מכתביות, מוצרים וכן הלאה.

אם כן, כדי לעשות מיתוג לעסקים צריך גם הרבה זמן פנוי וגם מוח שמבין את עולם הצרכנים ועולם הפרסום. יותר טוב שבעל העסק יתעסק עם תפעול והמשך פיתוח העסק שלו, גם אם הוא מבין את התהליך ויודע בדיוק מה לעשות. לכל היותר, הוא יכול לומר מה הוא רוצה, איזה חזון יש לו, מה הוא מעדיף ממבחר הדוגמאות שמראים לו וכו'.

אם המיתוג מוצלח, הסיכויים של העסק להצליח, ולא ליפול תוך שנה עד חמש שנים, הם חזקים הרבה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה