שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

מיתוג עסק- הוספת יוקרה למוצר


עוז לוי
 
 

 

כאשר אתם רוצים לרכוש סבון כלים למשל, אולי תתלבטו איזה מהמוצרים שמוצגים על המדף מתאים לכם. ברגע שתחליטו מהו המוצר המתאים, הצעד הבא יהיה להחליט באיזה מותג אתם רוצים להשתמש. כאן קיימים דברים רבים שיכולים להשפיע על הבחירה שלכם. למשל, עלות המוצר. ידוע לכל שיש כמה מותגים בתחום מוצרי הניקוי שעולים הרבה יותר מאחרים. 
 
קיימים ויכוחים ודעות שונות בשאלה אם מוצר שעולה יותר הוא אכן טוב יותר. יש אנשים שהם שבויים של המותג היקר ולא יסכימו לקנות אף מוצר אחר. אנשים אחרים עומדים על כך שהם יקנו את המוצר הזול ביותר שנמצא על פני כדור הארץ, והוא יעבוד בצורה מושלמת, ממש כמו המוצר היקר. גישות אלה קשורות כמובן לחלוטין לאישיות הקונה ולשימוש שלו במוצר. יש אנשים רבים שלא מקפידים על מותג או על מחיר מסוים ויקנו מה שמוצע באותו רגע במבצע. ייתכן אפילו שהם יקנו מוצר רק משום שהם אוהבים מאד את עיצוב הבקבוק, הצבע או בגלל שהריח מוצא חן בעיניהם.
 
כצרכן, ייתכן ולא חשוב מה הסיבה שלו לרכוש מוצר מסוים, עליו לוודא רק שהוא יודע מה הוא צריך. אבל כבעלי עסקים חשוב מאד ליצור למוצרים שלכם מיתוג עסק כדי שהצרכן יושיט את ידו דווקא למוצר שלכם ולא למוצר של המתחרים שלכם. 
 
כאשר אתם עוסקים במיתוג עסק שבבעלותכם חשוב שתדעו שיש אנשים שלא ירכשו מוצרים שנוסו על בעלי חיים. לכן, אם המוצר שלכם הוא סביבתי כדאי מאד להדגיש זאת במיתוג שלו. יש גם מותגים טבעיים שאינם מכילים כל סוג של כימיקלים חזקים. מוצרים אלה טובים מאד לאנשים שמודאגים לגבי איכות הסביבה, אבל גם לאנשים שסובלים מאלרגיה ומרגישות לחומרים כימיים.
 
ידוע לכל שבמותגים הפחות יקרים יש בדרך כלל יותר כימיקליים והם יכולים להזיק למשתמשים. עם זאת, זה לא נכון לגבי כל המותגים הזולים, וחלקם עדיין טובים מאד לשימוש. 
 
חשוב מאד שהמותג שלכם יהיה אמין. מותגים שונים טוענים טענות שונות וקשה לקבוע איזו מהטענות היא מדויקת ונכונה. אגב, גם להאמין במה שמותג אחד אומר על מותג אחר, זה לא תמיד הגיוני וגם אין באמת שום דרך להוכיח טענות אלה. 
המאמר נכתב באדיבות האתר
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה