שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

מכרזים לפירסום על גבי פוסטרים


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

אחת לתקופה מסויימת יוצאות החברות הגדולות המכרזים לחבורת הפירסום וההדפסות על הזיכיון להדפסת פוסטרים ענקיים שנתלים על בניינים ברחבי העיר תל אביב. כל בית דפוס רוצה להיות האחד שידפיס את הפוסטרים הענקיים עבור חברות כמו נייק או אורנג'.

הדפסה מסוג כזה היא הדפסנ בפורמט רחב מאוד של בית דפסו ופוסטרים כאלו הם פוסטרים שאי אפשר להיתעלם מהם. משרדי פירסום עובדים קשה מאוד על תכנון פוסטרים ענקיים מסוג כזה וצוות גדול מאוד של עובדים מנסה לחשוב כיצד ניתן לעצב את הפוסטרים הטובים ביותר. כאשר אנחנו מעצבים פוסטרים פירסומיים ענקיים איננו יכולים להקל ראש בשום גורם שמודפס על גבי הפוסטרים הללו.

 כאשר פוסטרים מודפסים בגודל גדול כל כך כל פרט שמודפס על גיב הפוסטרים הללו הוא חשוב. בתי דפוס רבי םרבים בינהם ומתחרים במכרז על מנת להזכות בזכות להדפיס פוסטרים כאלו. בית דפוס שמדפיס פוסטרים שנתלים על גבי בניינים מוכר אותם במחיר יקר מאו דועושה לעצמו יחסי ציבור בחינם. פוסטרים בגודל כזה שמושכים כל כך הרבה תשומת לב הם פוסטרים שכולם שואלים מי מדפיס אותם.

בית דפוס שזוכה במכרז כזה מול חברה בסדר גודל עולמי יכול להנות מפרוייקט רווחי מאוד ומפירסום בחינם. פוסטרים הם אחד מהמוצרים שבית דפוס הכי אוהב להדפיס. קיימים מוצרי פירסום כמו פליירים או כרטיסי ביקור שהם מוצרי פירסום ומיתוג נחמדים מאוד.

ניתן להדפיס בבית דפוס גם פוסטרים סטנדרטים בגודל רגיל יחסית. לעומת זאת פוסטרים ענקיים שנתלים על בניינים שלמים זה עסק אחר לגמרי. פוסטרים מסוג כזה הם פוסטרים ששוים במחיר שלהן למוצרים של חודש שלם. בית דפוס ומשרד פירסום שזוכים במכרז להדפסה של פוסטרים ענקיים הם בעצם ברי מזל מאוד. כולם רוצים לעבוד עם לקוחות גדולים וכולם רוצים לסגור חוזים עם תקציב שמן. כל בית דפוס שמדפיס פוסטרים בפורמט רחב מחכה לזכות במכרז של קמפיין גדול.

קמפיינים גדולים מסוג זה הם מושא התקווה של כל בית דפוס ומשרד פירסום. ברגע שבית דפוס מדפיס פוסטרים שנתלים במרכז העיר וכל מי שנוסע בנתיבי איילון יכול לראות אותם הם בעצם יוצר לעצמו קרדיט גדול ובנק חדש של לקוחות. ככל שהפוסטרים יודפסו באייכות טובה יותר כך הסיכוי שבית דפוס יקבל מחמאות עליהם יגדל. כמובן שגם התוכן שמודפס על פוסטירם מסוג כזה משחק תפקיד חשוב בהצלחה שלהם. משרד פירסום שזכה בפמכרז הזה הוא זה ששולט על התוכן שמודפס על גבי הפוסטרים. פוסטרים בעלי טקסט שנון ותוכן אייכותי יכולים להיות פוסטרים שישרתו נהדר גם את המשרד פירסום וגם את בית הדפוס שמדפיס אותם. מכרז של פוסטרים מסוג כזה הוא מכרז שלא פשוט לנצח בו אבל ברגע שזה קורה בית דפוס מקבל פרויקט נהדר להדפסה בפורמט רחב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה