שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

מתנות לכנסים ותערוכות והפיכת הכנס או התערוכה שלנו למוצלחים במיוחד


marsinfini
 
 
מתנות לכנסים ותערוכות והפיכת הכנס או התערוכה שלנו למוצלחים במיוחד

כאשר אנחנו אחראים על ארגון של כנס או תערוכה אנחנו צריכים לעשות הכול בשביל שהם יהיו הצלחה גדולה מאוד. כאשר אנחנו רוצים ליצור לאירוע שלנו תדמית חיובית אנחנו צריכים לעשות זאת באופן יצירתי מאוד. אנחנו יכולים ליצור רושם חיובי על משתתפי הכנס שלנו בעזרת הענקת מתנות איכותיות לכל מי שלוקח בו חלק. כאשר אנחנו מעניקים למשתתפים בכנס או בתערוכה שלנו מתנות ייחודיות במתנה אנחנו יכולים לאפשר להם לחוות את הכנס או את התערוכה שלנו באופן חיובי מאוד. מתנות לכנסים ותערוכות יכולות לסייע לנו לשדרג את איכות ויוקרתי האירוע שלנו.

מתנות לכנסים ותערוכות– איזה מתנות?

כאשר אנחנו מעניקים מתנות לכנסים ותערוכות אנחנו צריכים לבחור להעניק להם מתנות ממותגות שיזכירו למי שמשתתף בכנס או בתערוכה את מהות האירוע. המתנות יכולות להיות מתנות בעלות עיצוב ייחודי שיהיה עליהם את הלוגו של האירו שלנו ואת התאריך בו הוא התקיים. חשוב לבחור לעצב את המתנות ברגישות רבה ובאופן שיהיה מקורי ויעורר כבוד. המתנות עצמן יכולות להיות מחזיקי מפתחות, תיקים, שקיות אל בד, עטים ממותגים ועוד... . חשוב שנתאים את אופי המתנות לאופי של המשתתפים באירוע שארגנו. אנחנו יכולים לעצב את המתנות באופן שישמח את המשתתפים באירוע ויעצים את ההנאה שלהם בו.

מתנות לכנסים ותערוכות– למה חשוב לתת למשתתפים באירוע שלנו מתנה?

מתנות לכנסים ותערוכותיכולות לאפשר למשתתפים באירוע שלנו להיות מגובשים יותר. חשוב לתת למשתתפים באירוע שלנו מתנה כי מתנות אלו יכולות ליצור אצל כלל המשתתפים באירוע מכנה משותף והנאה משותפת. חשוב לבחור לעצב את המתנות באופן שיעשה לאנשים חשק לקבל אותן ולעשות בהן שימוש. אנחנו יכולים לבחור לעצב את המתנות באופן שיהיה מזוהה במיוחד עם האירוע שלנו ואז האנשים שייקחו חלק באירוע עצמו יזכרו אותו לאורך זמן רב יותר. אנחנו יכולים לבחור לעצב את המתנות לפי הסגנון של האירוע שלנו כך שהמתנות שנחלק לאורחים בו יהיו מתנות שישקפו היטב את האופי של האירוע והמתכונת בה הוא נערך.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה