שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

סרטי תדמית


sagi shlem

I.S Production - סרטי תדמית

 
 

כיום בעידן האינטרנט והיוטיוב, בעלי עסקים מבינים שאת העסק שלהם הם חייבים לשווק בוידאו.

כשיש תחרות על מוצרים ונותני שירות, ללקוחות הפוטנצייאלים יש מגוון גדול של אפשרויות והצע. הלקוחות מעוניינים לקבל יותר פרטים על המוצר והשירות שאותו הם מעוניינים לרכוש ולכן הם פונים למדיה בכדי לקבל כמה שיותר מידע על המוצר, השירות ועל המוכר עצמו.

כאשר המוכר מפרסם מוצר באינטרנט הוא מפרט על היתרונות המוצר בכתב ומספק תמונות להמחשת המוצר בכדי שהלקוח יוכל להתרשם בצורה הכי נכונה מהמוצר או השירות אותו הוא מתכוון לרכוש.

לעיתים רבות הלקוח אינו מסתפר במלל ובצילום מוצרים.הוא פונה לערוץ היוטיוב בכדי לקבל מידע על המוצר או השירות מלקוחות קודמים שרכשו את המוצר או השירות שאותו הם מתכננים לרכוש, ודבר זה גורם ללקוח לעזוב את האתר של המוכר או נותן השירות.

יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שאת המוצר או השירות שאותו הם מוכרים מחייב פרסום בוידאו, והם פונים לחברות אשר מתמחות בהפקות סרטיםבכדי שהם יפיקו להם סרטי תדמית לשירות, העסק או המוצר שאותו הם משווקים.

הפקות סרטי תדמיתזוהי תופעה שהולכת וגוברת מהסיבה שלקוחות מקבלים הרבה יותר מידע על המוצר או השירות שאותם בעלי העסק נותנים ואינם צריכים להתעמק במלל או בתמונות של המוצר או השירות שאותו הם מעוניינים לרכוש.

סרטי תדמיתמוכרים יותר זו כבר עובדה! כשיש הצע יש תחרות. בעל העסק חייב להיות יותר משכנע ממתחריו ולכן אינו יכול לזלזל בתופעה הגוברת מהסיבה שהוא אינו מעוניין לאבד לקוחות פוטנצייאלים והוא חייב לשווק את עצמו ומוצריו בוידאו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה