שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

עיצוב לוגו כמקפצה מיתוגית בעסקים


שירה דרורי

שירה דרורי לסטודיו קורן דור תוכן שיווקי, שיווק באינטרנט, בלוגים, ניוזלטר, כתיבה שיווקית, מאמרים, הדרכות שיווק בפייסבוק

 
 

אם בעבר היה דרוש טקסט איכותי בכדי לקדם עסק הרי שהיום ברור לכל כי דרושה זהות חזותית טובה בכדי למשוך לקוחות ולמצב את העסק כאטרקטיבי. עיצוב לוגו הוא לפיכך עניין חשוב מאוד שאין להקל בו ראש. עיצוב לוגו הוא על פיר רוב אחד המרכיבים החשובים יותר של הנושא הרחב והמשמעותי של קביעת הזהות החזותית של עסק או חברה. 

אז מה הכוונה בכלל בעיצוב לוגו מוצלח
עיצוב לוגו
 צריך לשקף ערכים מסוימים או מסרים שהחברה או העסק רוצים לשדר החוצה והוא מה שיקבע את היכולת של אנשים להפנים את מה שהחברה או העסק רוצים להעביר אליהם. עיצוב לוגו הוא משהו שניתן לבצע בכל מיני צורות אך בכל מקרה הוא נושא כה חשוב כך שבכל דרך שבה בוחרים כדאי מאוד להשקיע בנושא של עיצוב לוגו זמן ומחשבה וכן משאבים רבים בכדי להבטיח הצלחה. המאמר שלהלן יעסוק בשני דרכים שונות של עיצוב לוגו. חלקו הראשון של המאמר יעסוק בנושא של עיצוב לוגו באופן עצמאי על ידי האדם עצמו במסגרת הכישורים שיש לו. חלקו השני של המאמר ידבר על הנושא של עיצוב לוגו על ידי פנייה אל שירותיו של מעצב מקצועי שמבצע עיצוב לוגו בעבור תשלום.

לוגו במו ידכם
בהחלט ניתן לבצע עיצוב לוגו באופן עצמאי על ידי שימוש בתוכנות גרפיקה שונות שלכמעט כולנו יש על המחשב האישי שלהם – והידע הדרוש משתנה בתוכנה לתכונה ומלוגו ללוגו. חשוב להבין שמעבר לידע בשימוש בתוכנות גרפיקה כאלה ואחרות, שבקלות ניתן לרכוש עם מדריכים כאלה ואחרים, נכנסים לעבודת עיצוב לוגו מיומנויות נוספות שלא יכשירו אתכם אלהם בסרטונים ביוטיוב, אלה נלמדים בתארים השונים בבתי הספר לעיצוב גרפיקאי, או תוך ניסיון ועבודה רבת שנים בעולם העיצוב. לפני שאתם מתחילים במלאכה של לימוד תוכנה כלשהי, ועיצוב לוגו בכוחות עצמכם, חישבו אם יש לכם את החוש העיצובי הדרוש בשלב שאחרי הכרת הכלים הטכנים השונים – השלב בו תצטרכו ליצור קו עיצובי אסתטי ויעיל שיעביר את מה שבראש שלכם בצורה נאמנה. בניגוד למה שניתן לחשוב, זוהי לא משימה פשוטה ולכן רבים פונים לאופציה של שימוש במעצב מקצועי או בחירת לוגו מוכן.

בחירת לוגו מוכן
בחירת עיצוב לוגו מוכן מקטלוג, והתאמתו לדרישות הארגון או העסק היא האפשרות המועדפת על מרבית האנשים שזקוקים לביצוע של עיצוב לוגו ומסתמנת שפתרון שהופך יעיל ומתאים יותר ויותר. קטלוג המספק לכם תבניות עיצוב לוגו מעסיק מעצבים מקצועיים שמספקים לכם עיצובים יעילים ומקוריים שיתאימו לכל דורש. מיהו מעצב מקצועי? מעצב מקצועי הוא אדם בעל ההכשרה, המיומנויות, החוש העיצובי ולרוב, הניסיון ארוך השנים והעבודות בכל הקשור לעיצוב לוגו. לכן הסיכויים שלכם למצוא לוגו שגם יתאים לעסק שלכם, וגם יעשה את העבודה שלו בצורה טובה מבחינת כל אלמנט ואלמנט שלו הם גבוהים במיוחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה