שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

עיצוב שלטים- המפתח המרכזי להצלחה השיווקית


גיל יצחק

גיל יצחק

כותב תוכן

 
 

 

שלטים הפכו כבר מזמן לאחד מאמצעי השיווק המרכזיים שננקטים כיום בידי בעלי עסקים בכל הגדלים, כשעם הצלחתם הרבה לאורך השנים לא ניתן להתווכח. למרות זאת, בכדי להגיע לשיווק מוצלח ואיכותי באמצעות שלטים, חשוב לשים דגש בבחירת העיצוב בו יופיעו, כשמדובר למעשה במפתח המרכזי להצלחה. בחירה נכונה של העיצוב בשלטים, מושפעת לרוב ממספר אלמנטים מרכזיים, המכריעים בסופו של דבר איך ייראו אותם השלטים שיובילו את מסע הפרסום.

הגדרת הייעוד והשימוש בשלטים

לפני שניגשים להליך עיצוב שלטים, חשוב להגדיר קודם כל לאיזו מטרה ישמשו אותנו,כשלרוב מדובר בשלטים לחנויות או לפרסומות. לאחר מכן, קל יותר לבחור את סוג השלטים, בין אם מדובר בשלטים דיגיטליים,שלטים מוארים, או בשלטים הסטנדרטיים והמוכרים בדרך כלל. הגדרת השימוש אליו מייעדים את השלטים, בנוסף לבחירת סוג השלטים, מסייעים מאוחר יותר בבחירת האלמנטים שירכיבו את העיצוב בהם.

בחירת הגודל והצורה

גם לבחירת גודלם וצורתם של השלטים, קיימת השפעה על העיצוב שיתקבל בסיום, כשחשוב לבצע כאן את הבחירה תוך הפעלת שיקול דעת, בהתאם לצורכי השיווק כמובן. כשמדובר על שלטים לחנויות, חשוב לבחור כאלו שיהיו בגדלים סטנדרטים, שיאפשרו להבחין בהם בבירור מקרוב וממרחק. בשלטים לפרסומות לעומת זאת, חשוב לבחור בגדלים המתאימים ביותר, שיאפשרו לכל מי שעובר באותה נקודה מרכזית להבחין בנוכחותם, בנוסף לבחירת צורות סימטריות וברורות.

בחירת קו העיצוב

לאחר שמסיימים להרכיב את מסגרת העיצוב, הגיע הזמן לבחור את הקו שיוביל בעצם את העיצוב בשלטים, כשמדובר כמובן על צבעים, גופנים ושאר אלמנטים עיצובים אחרים. המטרה כאן היא להגיע לעיצוב כמה שיותר ידידותי ומאיר פנים מבחינת הצרכנים, כזה שביכולתו לעורר בהם משיכה והתעניינות רבה לאותם המוצרים או השירותים המוצעים בפניהם.

העיצוב הנבחר בייצור שלטים, הוא למעשה מה שרואים הצרכנים בשורה התחתונה, כשמשפיע פעמים רבות על יחסם לאותו גורם מפרסם. בהתאם לכך, כשבוחרים עיצוב לשלטים, חשוב לקחת בחשבון את כל האלמנטים החיוניים, הבונים בעצם את המוצר הסופי שיתקבל. הרכבת עיצוב מקצועי ואיכותי לשלטים, המתבסס על כל האלמנטים העיצובים הנדרשים, יסלול את הדרך להצלחה השיווקית המתבקשת. 

http://www.t-y-m.com/main.php


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה