שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

פליירים ההבדל בין עיר לכפר.


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

הרבה דברים נאמרו על תעשיית הפליירים. קיימים אנשים שיגידו שהם הדפסיו פליירים והפירסום על פליירים עבד, וקיימים אנשים שיגידו פשליירים לא שווים כלום. פליירים הם מוצר פירסום שלוקח אותנו על לבית של הלקוח אבל לא תמיד יש לנו שליטה מה יקרה אחר כך.

כמובן שיש כל מיני משתנים שחשובים על מנת הפירסום שאנחנו עושים על גבי פליירים יעבוד. על מנת שהפליירים שלנו יעבדו עלינו להדפיס פליירים בכמויות גדולות ולשלוח אותם יותר מפעם אחת. העובדה הזאת יכולה להשפיע מאוד על ההצלחה של הפליירים שלנו. מעבר לזה אי אפשר להיתעלם מהעובדה שקיים שוני גדול בין פליירים שמחולקים בעיר לבין פליירים שמחולקים בכפר או במקום קטן.

על מנת להבין את זה תנסו לחשוב בעצמכם. כאשר אנחנו גרים העיר כל הזמן מנסים למכור לנו וכל הזמן מנסים לפרסם לנו. החיים בעיר הם חיים שמלאים כל היום בשלטי חוצות על תחנות אוטובוס, כרזות ענק חנויות, ושלטים מוארים. אנשים שגרים בעיר מקבלים כל יום מלא פליירים לתיבות הדואר שלהם שמפרסמים עסקים שהם לא שמעו עליהם בכלל.

הסיכוי שנתייחס לפליירים כאשר אנחנו חיים בעיר הוא לא גדול מכיוון שאנחנו בתור ציבור עייפים מפירסום ופחות מפרגנים למפרסמים ואנשים הדפיסו פליירים. לעומת זאת בכפר או בקיבוץ הכל שונה. שבן קיבוץ או שתושב בכפר פותח חנות חדשה או מסעדה חדשה, כולם נרתמים לעזרתו וכל התושבים באזור שומעים על העסק החדש במהירות. תושבים שחיים בכפר לא מקבלים עשרות פליירים ביום ולא נמצאים בסביבה שכל הזמן מנסים לפרסם להם. לכן כאשר אנחנו מחלקים פליירים בכפר יש סיכוי גדול הרבה יותר שנקבל יחס לפליירים שלנו.

במידה ואנחנו מפרסמים עסק שנפתח באזור אנשים באזור של הכפר ישמחו לשמוע לעיו ולהשתמש בו. איזורים שמרוחקים מסביבה עירונית רק רוצים שיפתחו חנויות חדשות וקרובות באיזור שימכרו להם מוצרים כדי שהתושבים בכפר לא יצתרכו להרחיק לכת ולסוע לעיר על מנת לרכוש מוצרים. פליירים שמחולקים בכפר מקבלים יחס הרבה יותר אוהב.

 לעיתים אנשים בכפר שמחים ששלחו להם פליירים והודיעו להם שנפתחה פיצריה חדשה בקרבת מקום. ההצלחה של הפליירים בכפר נובעת מאווירה משפחתית וערבות הדדית שחווים באיזורים שהם לא עירוניים. בעירגדולה כל אחד ערב לעצמו. הפירגון הוא הרבה יותר קטן כי התחרות היא הרבה יותר גדולה. אי אפשר להיתעלם מהמציאות שאנחנו חיים בה. הצלחה של פליירים בכפר לעומת פליירים שמחולקים בעיר היא רק תמונת מצב למצב החברתי השונה שאנשים בכפר נמצאים בו לעומת אנשים בעיר. פירסום על גבי פליריים בעיר נהייה עם השנים דבר מאוס, אנשים בכפר לעומת זאת מתייחסים אליו הרבה יותר בסימפטיה. לכן כאשר אנחנו מדפיסים פלירים בבית דפוס עלינו לקחת בחשבון שהמדיום עליו אנחנו מפרסמים צריך להתאים גם למקום בו אנחנו רוצים לפרסם.

להתאים גם למקום בו אנחנו רוצים לפרסם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה