שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

פרסום ועיצוב- עסקים לטובת עסקים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

אין תחום שלא תוכלו למצוא עסק שפועל בו. אופנה, מתכת, נפט, מוסיקה, קולנוע ועוד- בכל אחד מאלה ואחרים יש כמה עסקים. לפעמים התחרות בתחום בו העסקים פועלים היא גדולה מאוד, משום שיש כמות גדולה של עסקים. הדרך היחידה לאפשר לעסק להתגבר על התחרות ולהצליח היא פרסום נכון.

לצד עסקים אלה, יש בתי עסק שכל התפקיד שלהם הוא לעזור לעסקים אחרים להצליח. אלה הם משרדי פרסום והם עוזרים לעסקים חדשים ליצור חשיפה ולעסקים וותיקים הם עוזרים לשמור על התודעה שלהם בקרב קהל הצרכנים.

משרדי פרסום נותנים מגוון שירותים. יש משרדים שנותנים את כל הקשת הנרחבה של השירותים, ואלה הם לרוב המשרדים הגדולים, ויש כאלה שמתמקדים רק במספר שירותים, ולרוב אלה הדברים הבסיסיים והנחוצים ביותר לעסק. במשרדים הגדולים תוכלו לראות גם את מה שנחשב אולי פחות אפקטיבי היום, אבל עדיין עובד, כמו עיצוב קטלוגים ועלונים. להלן דוגמא לעלונים ופולדרים של עסקים מוכרים ובולטים במשק הישראלי: http://hauserart.co.il/php/GraphicDesign.php אם הם משתמשים בשיטות האלה, כנראה שעדיין יש להן השפעה גדולה.

כשעסק חדש רוצה ליצור חשיפה או כשעסק וותיק רוצה לעבור מתיחת פנים כדי להישאר עדכני ובתודעה של הצרכנים, הוא צריך לבחור משרדי פרסום שמתאימים לו, מבחינת השירותים שהם צריכים ומבחינת התקציב שעומד לרשותכם. ובכל מקרה, צריך משרד שיכול להציג תיק עבודות שתואם לצרכים של העסק.

אם רוצים רק שינוי תדמיתי, אפשר לבחור חברת מיתוג ולהיעזר בה. אם כי משרדי פרסום רבים נותנים גם שירות מיתוג.

חשוב לציין כי גם משרדי פרסום בעצמם נמצאים בתחרות קשה, בעיקר המשרדים הקטנים. משום שאין הרבה משרדים גדולים בתחום הפרסום, התחרות קטנה בהרבה במגזר שלהם. ובכל זאת, המשרדים עצמם יכולים להיעזר באנשי פרסום, יועצי שיווק וכדומה. אפילו שמדובר במקצוענים, גם הם טועים לפעמים ואולי הם צריכים זוג עיניים חדשות שתראה להם מה הם עושים לא בסדר במשרד. הרבה פעמים אפשר לראות איך משרד קטן וחדש נעזר במשרד גדול יותר, והוא מצדו מוכן לעזור כי הוא לא רואה בו איום.

אם כן ,למרות התחרות הבלתי פוסקת, נראה שעסקים עומדים לעזרת עסקים אחרים, גם כשאלה עסקים מתחום זהה. במובן מסוים, עסקים לא יוכלו להצליח בלי גיבוי מעסקים "מתחרים".


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה