שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

צילום כנסים


קורת גג
 
 

מטרות שונות - דגשי צילום שונים

בהתאם לאופי האירוע ומטרתו, כך צילומי וידאו צריכים להתאים את עצמם. חברה אשר עורכת כנס עובדים שנתי אשר מטרתו היא לכנס את העובדים הפזורים ברחבי הארץ על מנת לגבש את העובדים, לתרום למוטיבציה ולשפר את התנהלותו הפנימית של הארגון. חברה שכזו תרצה צילומי וידאו (צילום כנסים) המראים את העובדים שמחים ונהנים; את מנהלי החברה ואת הדברים שהחברה עושה עבור עובדיה ומשתקפים באירוע עצמו. על צלם הווידאו ללכוד במצלמתו את אותם הרגעים המיוחדים. צילומי ווידאו שכאלו יכולים לשמש בתור סרטי תדמית או סרטי תדמית לחברות המציגים את הארגון כמקום שכיף לעבוד בו.

ניתן גם לעשות שימוש עם צילומי תדמית לקידום העסק או צילום מוצרים. מומלץ לבחור צלמת איכותית.

חברה אחרת יכולה לערוך כנס בו היא מציגה את מוצריה החדשים והמאפיינים המיוחדים שלהם, כמו לדוגמה השקות המוצר של אפל. במקרים שכאלו יש צורך בצילומי וידאו וסרטי תדמית אשר שמים את הדגש על המוצר ולאו דווקא על הקהל או האנשים הנוכחים בכנס.

יתכנו גם מקרים שבו המקום אשר בו מתקיים האירוע יהיה מעוניין בסרטי תדמית המשרתים את המטרות שלו. במקרים שכאלו יש צורך בסרטי וידאו אשר מציגים את המעלות של המקום; את הדברים שהוא מציע לאורחים שלו; את האורחים השמחים באירועים; את האנשים המוכרים שנכחו באירועים והחברות המוכרות שבחרו לקיים את האירוע בלוקיישן. אלו הם סרטי ווידאו אשר יראו את יוקרת המקום.

לעתים חברות מקיימות אירועים העוסקים בנושאים מאוד טכניים. אלו יכולים להיות ימי עיון בהם מדריכים את העובדים לגבי שימוש במערכות ממוחשבות של החברה או שאר נושאים טכניים. במקרים כאלו יתכן וישנו צורך בצילומי וידאו המתעדים את ההסברים הטכניים לשימושים פנימיים עתידיים של החברה.

אלו הן רק כמה דוגמאות לסוגים שונים של כנסים ומטרות שונות; כל אחד מצריך סוג אחר של צילום, מיקומי מצלמה שונים, כמות שונה של מצלמות ועוד. כמובן שהצילום הוא רק ההתחלה; הדברים שהוזכרו באים גם לידי ביטוי בעריכת הווידאו שהיא נושא בפני עצמו.

כדאי לזכור: תמונות וסרטונים הם כלי מצויין עבור ניהול מוניטין ברשת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה