שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

קמפיין מגנטים בלתי נשכח.


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

 

אחד הקמפיינים הפירסומיים המוצלחים ביותר שיצאו לאחרונה הוא קמפיין של חברת תקשורת גדולה שהודפס על גבי מגנטים. ידוע שמגנטים הם מוצרי פירסום טובים מאוד שכולם אוהבים לקבל. לא קיימים הרבה לקוחות שמקבלים מגנטים וזורקים אותם לפח.

עסקים רבים בוחרים במגנטים כמוצר פירסום אמין ונח. הקמפיין הפירסומי המוצלח שנעשה על גבי מגנטים שבר את כל הכללים. חברת תקשורת ענקית הדפיסה על גבי מגנטים קטנים כל מיני מילים ונתנה ללקוחות שלה שקית מלאה במגנטים מודפסים שעל כל אחד מהמגנטים מודפסת מילה אחרת. המגנטים המודפסים עם המילים התגלו כמשחק נהדר שאי אפשר להניח אותו.

כל הרעיון של המגנטים הפירסומיים הללו שאנחנו נשב בבית מול המקרר ונרכיב כל מיני משפטים מהמגנטים. בעזרת המגנטים שחילקה החברה אנחנו יכולים לאחל לאמא שלנו בוקר טוב בבוקר ולהגיד לה שאנחנו אוהבים אותה, לכתוב מכתב אהבה חמוד לחבר שלנו שהו איראה שהוא יחזור מהעבודה. חברת התקשורת רצתה להראות ללקוחות שלה עוד דרך יצירתית לתקשר.

המגנטים שחילקה החברה הגדולה הפכו לאחד מהקמפיינים הפירסומיים הבולטים ביותר שהודפסו השנה בבית דפוס. בית דפוס שהדפיס עבור החברה את המגנטים היה צריך לעבוד קשה מאוד על מנת להוציא את הפרויקט לפועל ולהדפיס מגנטים לכולם. כמויות המגנטים שהודפסו עבור הפרוייקט הזה הם כמויות שעולות על כל דמיון. כל המגנטים שהודפסו לפרויקט נחתכו לגודל קטנטן ולכן גם מכונות חיתוך בבית דפוס עבדו קשה מאוד על מנת להפיק את פרויקט המגנטים הזה.

מגנטים הם מוצר שלתהליך ההפקה שלהם לא קל. על מנת להדפיס מגנטים בבית דפוס, בית דפוס צריך קודם כל להדפיס על גבי נייר את התוכן שמופיע על גבי המגנטים ולאחר מכן לבצע הצמדות של הנייר המודפס למגנטים עצמם. לאחר שהמגנטים והנייר מוצמדים נכנסים המגנטים למכונות חיתוך שחותכות את המגנטים לגודל המבוקש. בפרויקט המדובר קיימים המון סוגים של מילים והמון גדלים של מגנטים כך שניתן לראות שכל מגנט נעשה באהבה ובהשקעה. מגנטים יכולים לבקלות להפך להיות משחק.

הדרך בהם אנשחנו משתמשים במגנטים היא דרך של הנאה וכיף. חברות פירסום שחושבות על האופציה ליצירת פאזל ממגנטים או משחק מילים ממגנטים מפעילות את הלקוחות שלהם ויוצרות תוכן חדש בפירסום. חברות תקשורת וסלולר הם חברות שידועות ביכולת שלהם ליצר תוכן נוסף גדול וערך מוסף גדול לשירות שלהם וקמפיין המגנטים המוצלח הוא הוכחה טובה לכך. בטוח שיצא לכם או ייצא לכם בעתיד לראות את המגנטים הללו על מקרר של חבר ואולי אפילו תשחקו איתם לתכתבו לו פתק על ידי המגנטים שמודבקים לו על המקרר. בפעם הבאה שתתקלו במגנטים הנהדרים ההלו תזכרו שהם אחד מהקמפיינים הכי טובים שייצאו השנה ושצריך להעריך את ההשקעה והחשיבה שעומדים מאחורי המגנטים הללו. בנתיים כיף להשתעשע עם המגנטים הללו ולכתוב משפטים מצחיקים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה