שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

קריינות בעידן החדש


tkidum

tkidum

 
 

 

קריינות

רוצים לנסות את מזלכם בעולם קריינות? אמרו לכם מספר פעמים בעבר שהקול שלכם יתאים להישמע ברדיו ובטלוויזיה?  הגיע הזמן שתדעו אם באמת אתם יכולים לקחת חלק מעולם הקריינות ואת זה תוכלו לגלות אם תיגשו לאחת המסגרות שמלמדות איך להיות קריינים, כי במידה ותעברו את האודישן, זה יוכיח לכם שהגעתם למקום הנכון. במסגרת הלימודים ילמדו אתכם איך להיות קריינים מקצועניים ויתנו לכם את הכלים והטיפים הטובים ביותר על מנת להפוך אתכם למומחים בתחום, הרי זה חשוב שתפגינו רצינות וידע כי המקצוע הינו בעל ביקוש גבוה וישנם הרבה אנשים שרוצים להיות בו. במידה ויש לכם קול רדיופוני ואינטליגנציה גבוהה ואומרים לכם שהתחום יתאים לכם, תנסו כי אין לכם מה להפסיד.

קריינות בעידן החדש

בשל הטכנולוגיה המתקדמת דברים השתנו בעשור האחרון. בעבר חברות שונות היו מפרסמות את המוצרים שלהן והקמפיינים דרך העיתונים ולעיתים ברדיו או בשלטי חוצות, כיום המצב שונה לחלוטין. ניתן לראות שבעידן החדש משתמשים ברינגטונים בפלאפון, טלוויזיה, רדיו ועוד על מנת לקדם כל חברה שהיא. בעקבות כך הקריינות התפתחה והפכה להיות חלק בלתי נפרד מהקידום של החברות. ברגע שהקריין מקצועי והג'ינגל איכותי, הרי שהחברה תצליח לקדם את מוצריה. המאזינים והצופים חשופים מדי יום לרדיו ולטלוויזיה, באופן שגרתי, כך שהחברות הבינו שאם הן רוצות לקדם את המוצרים שלהם הן מוכרחות להשתמש בהן ובחוכמה, לכן מי שרוצה להיות קריין מוכרח להבין בתחום ולדעת איך לנתב את הדברים.

האם ג'ינגל הכרחי?

אם החברות רוצות להיות במגמת הצלחה, הן מוכרחות ליצור ג'ינגל וקריין מומחה. ברגע שהקריין ידע איך לקרוא את הג'ינגל בצורה הנכונה, הרי שהוא הצליח לקדם את החברה. קריינות איננה דבר מובן מאליו, היא דורשת מקצועניות. ברגע שהקריין יהיה אמין והג'ינגל יהיה מרתק ומעניין וימשוך את קהל היעד, הרי שהמאזינים יזכרו את קולו לטווח הארוך. כמו למשל אם הקריין מנסה לקדם מוצר כמו שמפו, הוא צריך לדבר ברכות ובעדינות וברגע שהמאזין ילך לבחור שמפו הוא ייזכר בקריין ובמילותיו ויחשוב לעצמו (בתודעה) שהוא מוכרח לנסות את השמפו כי הקריין דיבר עליו דברים כל כך טובים ותיאר אותו בצורה שהוא מוכרח לנסות בעצמו ולראות אם הוא טוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה