שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

שיווק בפייסבוק – עולם חדש של שיווק


איציק דר
 
 

עד לפני שנים לא רבות היינו רגילים לפרסם את עצמנו [במידה ויש לנו עסק עצמאי] בדרכים המקובלות אז: פלאיירים בתיבות הדואר, פרסום בעיתונות, פרסום בטלוויזיה וכדומה, אך כיום מאז שהאינטרנט נכנס לחיינו בצורה כה משמעותית הוא הדרך הכמעט יחידה בשביל לשווק שירות או מוצר. הפרסום באינטרנט למי שיודע לעשות זאת נכון הוא פרסום שעובד ואחת הדרכים לעשות את זה באופן יעיל ועם תוצאות הוא שיווק בפייסבוק, שיווק שמגיע בדיוק למי שרוצים מתי שרוצים.

מה זה שיווק בפייסבוק?

שיווק בפייסבוק הוא שיווק ברשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, רשת שמונה כיום מעל מיליארד משתמשים ורק בישראל יש כמה מליונים שפעילים באופן קבוע בה. שיווק בפייסבוק מצד אחד יכול להיות מיתוג של העסק על ידי פרסום פוסטים באופן קבוע, פרסום מבצעים שונים, טיפים וכדומה אך מה ששונה בפרסום הזה אל מול סוגי פרסומים אחרים הוא היכולת להגיע בדיוק לקהל יעד שרוצים לפרסם לו וכך לקבל אך ורק פניות רלוונטיות לעסק, פניות שבסופו של דבר אמורות להניב תוצאות או במילים אחרות – עסקאות.

מי יכול לשווק?

שיווק בפייסבוק יכול להיעשות על ידי כל בעל עסק או כל עצמאי שרוצה שיידעו עליו, וחשוב מכך רוצה שיידעו שהוא המומחה בתחומו. אך לא כולם יודעים לעשות שיווק בפייסבוק בצורה יעילה ויותר מכך לא לכל אחד יש את הזמן לזה ולכן ישנם מומחים לתחום שישמחו לעשות את זה תמורת תשלום. בבואנו לבחור מישהו שיעשה בשבילנו שיווק בפייסבוק חשוב שנוודא שהוא עם ניסיון בתחום ושיש לו דוגמאות עבודה לפרוייקטים שהוא עשה בעבר ועושה בהווה ואם אפשר לקבל חוות דעת מלקוחות עבר או לקוחות קיימים – מה טוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה