שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

שיווק שותפים בבלוגים ובפורומים


mlaoryehud
 
 

שיווק שותפים, או באנגלית Affiliate Marketing, הינו אמצעי מצוין להשגת עצמאות כלכלית וליצירת מקור פרנסה פאסיבי וריווחי. תחום זה מציע מגוון אפשרויות תעסוקה עם תוכניות רבות ושונות, אשר בעיקרן מבוססות על עמלות הניתנות על ידי בעל המוצר או חברת התיווך. התשלום ניתן עבור שירותי שיווק פרודוקטיביים הנמדדים לרוב לפי רכישות, כניסות ופעולות באתר החברה. מדובר בתורה חדשנית הכוללת שיטות, טכניקות וכלים לשיווק שירותים ומוצרים, המושתת בעיקר המלצות מפה לאוזן. השיטה התפתחה בעשורים האחרונים בד בבד עם עליית השימוש ברשת האינטרנט במגזר הפרטי והעסקי, ומדגימה בין היתר כי שימוש בכלים בעלי נימה אישית מהווים אמצעי מצוין עבור לשיווק.

 

שיווק שותפים בבלוגים

 

בלוגים מהווים כלי עבודה אפקטיבי ביותר עבור ה-,Affiliate  השותף, אשר יכול בחינם ובזמן קצר לפתוח בלוג משלו העוסק במוצרים או במוצר ספציפי אותו הוא משווק. מכיוון שבלוגים מוכרים על ידי מנועי החיפוש כתכנים מועדפים של גולשים, זוכים אתרים אלו לקידום מהיר בתוצאותיהם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי פתיחת בלוג והפיכתו למצליח מחייבת כתיבה יומיומית ושוטפת, מענה על תגובות גולשים ומתן מידע איכותי, מקצועי ואמין. זאת במטרה להעלות את הדירוג במנועי החיפוש, לזכות באמון הגולשים ולפתח מוניטין בתחום שאותו משווקים.

 

שיווק שותפים בפורומים

 

גם שיווק שותפים בפורמים הינו אמצעי חינמי, יעיל וחשוב. ואולם, יש לזכור שבניגוד לבלוג לא  מדובר באתר פרטי משלכם בו אתם יכולים להעלות תכנים מכול סוג. פורומים הינם אתר חברתי המחייב כתיבה על פי קודים מוסכמים, ולא כולם מאפשרים שימוש בחומרים פרסומיים. לכן, גישת השיווק בפורומים מתחילה ביצירת תדמית של בעלי ידע אובייקטיבי בנושא, בין אם מדובר בקוסמטיקה או בתוכנות מחשב. רק לאחר תקופה בה הפכתם לדמות מוכרת בפורום תוכלו לשלוח קישורים רלוונטיים למוצרים שאתם משווקים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה