שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

שירותי ניקיון איכותיים


אמיר
 
 
שירותי ניקיון בתים במרכז

 

אזור המרכז מאופיין בבנייה רבה, מכל הסוגים- מגדלי יוקרה לצד בתים ישנים, רבי קומות לצד בתים פרטיים, שיכונים ישנים לצד וילות פאר. מה שמשוף לכולם הוא, שכולם צריכים שירותי ניקיון. שירותים אלו יכולים להינתן על ידי מנקה פרטי או על ידי חברת ניקיון ואחזקה. השירותים הללו יכולים להינתן בצורות שונות- הם יכולים להינתן בצורה קבועה, של ניקוי הבית בתדירות גבוהה יחסית. בד בבד, הם יכולים להינתן גם באופן מזדמן, לרגל צורך מיוחד- כניסה לבית חדש, שיפוץ הבית או שריפה שהתרחשה בבית.

 

מה כדאי- עוזרת או חברת ניקיון?

 

תארו לכם את הסיטואציה הבאה- באמצע יום העבודה שלכם, העוזרת מתקשרת אליכם ומודיעה לכם שהיא לא תוכל להגיע השבוע לנקות את הבית שלכם, מאחר והיא ממש לא מרגישה טוב. המחשבה על הבלאגן והלכלוך, שיצטרכו לחכות בבית שלכם במשך כמה ימים (בייחוד כשישנם ילדים בבית), או המחשבה על לנסות להתמודד איתם בעצמכם, יכולה להיות מלחיצה ביותר. בחברת ניקיון, אם אחד העובדים לא יכול להגיע לעבודה, מכל סיבה שהיא, ניתן לשלוח במהירות עובד אחר שימלא את מקומו, בדיוק באותה רמת מקצועיות כמו של העובד המקורי.

 

להגדיר היטב את משימות הניקיון

 

שירותי ניקיון לבתים חייבים להינתן בהתאמה מדויקת למה שנמצא ומתרחש בבית. כאשר מדובר בבית בסיסי, עם מעט תכולה ומעט חדרים ושמעוצב בפשטות, העניין הזה קל יחסית. אולם, אם יש לכם רצפת עץ יקרה בבית, או רצפת שיש, או שהבית שלכם נוטה להתבלגן במהירות יחסית, חשוב לציין זאת בפני עובד הניקיון שעומד להיכנס אליכם הביתה. כאשר אתם עושים זאת, אתם יכולים לראות האם הוא בעל רמת המקצועיות הנדרשת לנקות חומרים מסוגים שונים. אתם גם מאפשרים לו להתכונן היטב למשימות הניקיון, על ידי תכנון נכון של זזמן הניקיון ושימוש בחומרים הטובים ביותר, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה