שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

שלטי אותיות – מה שכל עסק צריך


איציק דר
 
 

תחום השלטים בפרסום הינו תחום רחב וכל בעל עסק מבין שבשביל לפרסם את עצמו ובעיקר בשביל שהעוברים ושבים באזור יידעו למצוא אותו הוא חייב שיהיו לו שלטים מזמינים ותופסי תשומת לב. ישנם שלטי פח שאלו השלטים הפשוטים יותר ומי שלא יכול להרשות לעצמו להוציא יותר מידי כספים יכול להסתפק בהם, וישנם שלטים מוארים שעושים את העבודה הן ביום והן בלילה – הכול בשביל שעוברי האורח יחשפו לעסק בין אם הוא חברה, מכולת שכונתית, חנות כלשהיא וכדומה. אך שלטי אותיות הם שלטים שמושכים יותר תשומת לב וכדאי לשקול להציב אותם.

מהם שלטי אותיות?

שלטי אותיות הם שלטים העשויים אך ורק מאותיות, או במילים אחרות אין ממש שלט אלא רק אותיות שתלויות באוויר והן תופסות את מירב תשומת הלב. שלטי אותיות מייצרים על ידי חיתוך שלהן מפח או מכל חומר אחר, חיתוך הנעשה בעיקר על ידי לייזר שבעזרתו ניתן לחתוך זכוכית, עץ, PVCועוד חומרים נוספים. את השלטים הללו ניתן כפי שציינו לתלות מלמעלה כל אות בפני עצמה וניתן אף להצמיד אותן לקיר אחת אחת.

מה חשוב לוודא לפני שמזמינים?

שלטי אותיות כמו כל דבר אחר כדאי להזמין ממי שסומכים עליו וממי שיש לו מספיק ניסיון בתחום כך שנקבל בדיוק את מה שרצינו והזמנו. ישנם שלטי אותיות שהינם שלטים מוארים היכולים להחליף צבעים ובכך למשוך יותר תשומת לב, וישנם כמובן השלטים הרגילים שאינם מאירים, אך את אלו לא ייראו בלילה ואנו חייבים לקחת את הכול בחשבון לפני שאנו מחליטים מה אנו רוצים. בסופו של דבר המחיר משחק תפקיד חשוב וגם בתחום זה ישנו טווח רחב של מחירים וחשוב לעשות סקר שוק מקיף לפני שמקבלים החלטה


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה