שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

שלטי שמשונית ורשת מש


רפי רזניק

רפי רזניק - קידום אתרים בגוגל SEOM, פרסום ושיווק במדיה החברתית. ניהול מוניטין עסקים באינטרנט.

 
 
 

שלטי שמשונית ורשת מש מיוצרים מאותו חומר בדיוק : יריעת PVC  גמישה, חזקה ואלסטית שעשויה מויניל מוחלק. ההבדל הוא ששלטי רשת מש בנויים מיריעה ויניל מחוררת ואילו שלטי שמשונית עשויים מיריעה שלמה לא מחוררת. הבדל זה בא לידי בטוי ביישומים הבאים :

·  שלטי שמשונית נחשבים לעמידים יותר בפני פגעי מזג האויר החיצוניים כגון שמש, רוח וגשם. לעומתם, שלטי רשת מש נחשבים לעמידים פחות, בעיקר בפני אבק.

·  יריעת הויניל המחוררת שמרכיבה את שלטי רשת מש מונעת את תופעת המפרש והשלט אינו מתנפנף במקרה של רוח.

·  שלטי שמשונית משמשים כאופציה פרסומית זולה, זמנית ומהירה לפני שילוט קבוע (באתרי בניה למשל) או לחידוש של שילוט ישן ע"י מתיחת שלט השמשונית החדש ע"ג השלט הישן.

·  ניתן להדפיס על שלטי שמשונית משני הצדדים כך שהמסר השיווקי והפרסומי שלהם יהיה יעיל יותר.

ההבדלים בין שלטי שמשונית ושלטי רשת מש גורמים לכך ששלטי שמשונית משמשים לשילוט קבוע וזמני במגוון של שלטים (באנרים, שלטים, כרזות ועוד) ואילו שלטי רשת מש משמשת לשילוט זמני בלבד, בעיקר על גבי בניינים ענקיים (גורדי שחקים למיניהם)

עם זאת, לשלטי שמשונית ורשת מש יש מספר מאפיינים דומים מעצם היותם בנויים מאותה יריעת ויניל:

·  שני סוגי השלטים (שלטי שמשונית ורשת מש) מאפשרים להדפיס עליהם באופן דיגיטלי. הדפסה זו מאפשרת לכל קובץ מחשב להפוך ליצירת אמנות מרהיבה בקנה מידה גדול. ההדפסה הדיגיטלית אינה מוגבלת לצבעים כלשהם ולמעשה כל צבעי הקשת הם אפשריים להדפסה. ההדפסה הדיגיטלית לכן מעניקה ללקוחות יתרונות רבים מבחינת הצבע, הגרפיקה והגודל ואף ניתן לחזור על ההדפסה שוב ושוב במידת הצורך כי מקורה היא בקובץ מחשב. שילוט לאתרי בנייה נחשב נפוץ, שילוט לאתרי בנייה באמצעות שלטי שמשונית.

· שני סוגי השלטים (שלטי שמשונית ורשת מש) קלים לגלגול, קיפול ואריזה ולמעשה התקנתם קלה, פשוטה ומהירה. 

· שני סוגי השלטים (שלטי שמשונית ורשת מש) משמשים לשילוט של 5 מטר או פחות ושילוט רחב יותר מצריך הלחמה של השלט.

· שני סוגי השלטים מותאמים ללקוח מבחינת אופן התלייה בהתאם לצרכיו ולהעדפותיו והוא יכול לבחור האם לתפור את השלט באמצעות חבלים וטבעות, האם לתפור את השלט מסביב או אם לתפור לשלט שרוולים. עם זאת, תלייה של שלטי רשת מש היא כאמור זמנית ולרוב תליית השלטים מוכתבת ע"י תנאי השטח ולא ע"י הלקוחות.

· שני סוגי השלטים מציעים שלטים יפים ואסתטיים, למרות שאיכותם של שלטי רשת מש נחשבת לטובה פחות מאשר זו של שלטי השמשונית. עם זאת, העובדה ששלטי רשת מש משמשים לשילוט זמני ע"ג בנייני ענק מטשטשת את הבעיה הזו כי קשה להבחין באיכות בגודל זה של שילוט.

· שני סוגי השלטים מאפשרים שילוט עד גודל של 25 מ"ר וזאת בשל העובדה שיריעת הויניל היא דקה מטבעה (400 גרם) ואינה מסוגלת לשאת משקל רב.

לסיכום – שלטי שמשונית ורשת מש מציעים פתרון דומה כי הם מורכבים מאותה יריעת ויניל. עם זאת, יש ביניהם שוני כי העובדה שיריעת הויניל להכנת שלטי רשת מש היא מחוררת מאפשר לה לשמש כאופציה פרסומית זמנית על גבי בנייני ענק. שלטי שמשונית משתמשים באותה יריעת ויניל, אך היא אינה מחוררת ולכן הם משמשים לפרסום קבוע וזמני במגוון אתרי פרסום : אתרי בניה, משאיות, במות ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה