שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> מיתוג
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מיתוג
 

שליחת SMS


שיווק נכון
 
 

אפשר להתקין תכנה במחשב המקומי של הלקוח או שאפשר דרך הדפדפן, בשני המקרים שליחת SMS היא פעולה פשוטה ונוחה. תכנה טובה לשליחת SMS תציע למשתמש בה הרבה תכונות טכניות שנותנים ערך מוסף. עסקים וחברות שעושות דיוור אלקטרוני לא צריכות מערכת מסובכת לתפעול. כלומר הנקודה המרכזית היא ששליחת SMS צריכה להיות פעולה חכמה בבת בזמן פשוטה לשימוש.

 

מערכת טובה תספק ממשק ידידותי וקצב שליחה גבוהה לחיסכון בזמן. לפעמים נדרש לשרשר הודעות ארוכות וכמובן לקבל משובים על תוצאות השליחה למערכת. כמו כן תכנה טובה תציע אופציה של לתזמן שליחת SMS. לכלול ערכים משתנים בהודעות היא תכונה טובה. וכמו שהרבה דברים נעשים היום מהנייד אז גם שליחת SMS לרשימת תפוצה מהנייד היא הישארות בקדמת הטכנולוגיה.

 

בכל הנוגע לתפעול: בתחילת השימוש נדרים להזין פרטים בסיסיים של החברה כמו שם, כתובת, טלפון ליצירת קשר. לאחר מכן צריך לבחור אם רוצים לנסות את האפשרות של התנסות ללא עלות בשביל להכיר את המערכת או שרוצים לקנות חבילת לפי כמות SMS שמעוניינים לשלוח. תמיד טוב לבדוק את היתרה הפנויה לשליחה שנשארה. היא לא נמחקת כעבור זמן ובדרך כלל גם אין לה תוקף. את רשימת הנמענים כדאי לטעון מאקסל כי ידנית יכולים להיות פספוסים. לרוב אין הגבלה על מספר היעדים.

 

לא מעט ספקי שירות שליחת SMS נותנים תמיכה טכנית ושירות לקוחות. קיימים מספר ספקים בשוק, אחדים עובדים רק שירותי שליחת SMS וחלק אחר מהם נותנים סל רחב של שירותי תקשורת לחברות ובעלי עסקים ואנשים פרטיים כמו טלויזיה, אינטרנט, סלולרי ועוד.

 

להתחיל לשלוח הודעות טקסט ללקוחות שלכם בפשטות ובמיידיות, מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים לחברת 019 SMS. נציגנו ייתן פרטי כניסה להתנסות ללא התחייבות ומידע אודות החבילות האטרקטיביות הקיימות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה