שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> עיצוב אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב אתרים
 

6 כללים לעיצוב דף נחיתה


אדלנד

GESEM פרסום בגוגל, מבית מנועי צמיחה

 
 

מחקרים רבים בתחום הפרסום בגוגל מעידים על כך שעיצוב דף הנחיתה יכולה להיות בעל השפעה של עד מעל עשרה אחוז ביכולת ההמרה של קמפיין פרסום ממומן בגוגל. בקמפיינים גדולים זה יכול להיות הבדל משמעותי בכמות הפניות/מכירות שמייצר הקמפיין.

בעקבות כך, חשוב לעשות את כל המאמצים לעצב את דף הנחיתה להמרה מקסימלית. כיצד עושים זאת? רוב דפי הנחיתה המצליחים ביותר מעוצבים על פי הכללים הבאים:

1.      מבנה דף נחיתה בודד – רוב האתרים העסקיים לא מצליחים להגיע לשיעורי המרה גבוהים בקמפיין פרסום בגוגל מכיוון שהם לא מצליחים להחזיק את הגולשים בעמוד הנחיתה שאילו הוא נחת לאחר שהקליק על מודעות הפרסום. דרך מצוינת למנוע מדבר כזה לקרות היא על ידי עיצוב דף הנחיתה על עמוד אחד בודד.

2.      עיצוב מינימליסטי מתומצת – לגולשים של היום יש תשומת לב מאוד קצרה. הם רוצים לקבל את כל המידע הנדרש תוך כמה שניות אחרת הם מחליטים לוותר על העבודה הקשה במציאת המידע החיוני עבורם. בעקבות כך, דפי נחיתה המעוצבים באופן מינימליסטי ותומצת מצליחים להשאיר יותר גולשים בדף, מה שתורם לשיעור ההמרה.

3.      הדגשת היתרונות של המוצר/שירות בכותרות – בהמשך לתשומת הלב הקצרה של הגולשים, הם בדרך כלל מסתכלים על הכותרות הגדולות בדף ומנסים לחפש אחר המידע החיוני עבורם. לכן, מומלץ לעצב את הדף כך שהיתרונות והמידע החיוני ביותר בדף יצוין בכותרות הגדולות והמודגשות.

4.      התאמה לנייד – רוב הגלישה באינטרנט מתבצעת דרך הנייד. עיצוב דף נחיתה צריך להיות מותאם בצורה הטובה ביותר לניידים, במידה ולא, שיעור ההמרה יהיה נמוך.

5.      תמונות וסרטונים – מחקרים הראו שתמונות וסרטונים משפרים את יכולת ההמרה של הדף. חשוב להשתמש בתמונות וסרטונים בכדי להמחיש את היתרונות של המוצר/שירות ללקוח.

6.      טופס צור קשר בראש הדף – אל תגרמו למבקרים בדף לגלגל עד לתחתית העמוד בכדי להשאיר פרטים. עשו להם חיים קלים ומקמו את טופס צור הקשר בראש הדף במקום שהם יכולים לראות אותו בקלות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה