שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> קידום אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קידום אתרים
 

אודות כתיבת מאמרים


גפילטע פיש

מומחית קידום אתרים אורגני. אוהבת לאכול, אבל צריכה דיאטה תמיד. 

מחפשת  כיסוי לאייפון כפייתית ולומדת ייעוץ תקשורת מחשבים להנאתי. 

 
 

 

כידוע, אחד מחוקיו הבולטים של יסודות הקידום האורגני לטובת קידום במנוע החיפוש של גוגל, הוא עידוד כתיבה והעלאת מאמרים הנוגעים לתחום בו עוסק האתר. יש שידמו את הכתיבה הזו לחשובה במיוחד, באופן זהה לכתיבת המלצה על ספר בעיתון בעל שם דבר, או פרסומת קליטה במיוחד בפריים טיים של ערוץ 2.

מתוך כך ניתן להסיק שההשקעה בכתיבה נכונה, על פי אמות המידה שנקבעו באתר, בנוסף על הקפדה על אתיקה של קידום אתרים ועובדתיות כל הנכתב במאמר, יכולה להשפיע באופן ישיר על מגמת ההתקדמות של האתר בגוגל, ואף לקדמו למקום הראשון, הלא היא מטרתנו הנשגבת.

במאמר זה נביא טיפים לכתיבת מאמרים בצורה שתקדם את מטרתכם על הצד הטוב ביותר.


שלב ראשון: בחירת נושא

בשלב הראשון לכתיבת מאמרים רצוי שתחליטו על מה אתם רוצים לכתוב. לפעמים אנו נוטים לאבד את המוטיב, או הרעיון המחבר בין הפסקאות בשל חוסר תשומת לב, או לערב בין שני נושאים שאינם רלוונטיים דיה, ובכך מטרת הקידום שלשמה התכנסנו, מאבדת מערכה.


שלב שני: איסוף מידע לכתיבה

לאחר בחירת הנושא חשוב שתאספו די חומר על מנת לשמר על מקצועיות ואמיתות הכתוב.

שימו לב שאינכם חוזרים מילה במילה על מאמרים קיימים, היות ומאמרים משוכפלים או מועתקים אינם נמדדים על ידי גוגל, ואף עלולים להרוס את הקידום ולהעניש את האתר בשל כך.


שלב שלישי: הוצאת מילות מפתח

משקלן של מילות מפתח לטובת קידום אתרים אמנם שנוי במחלוקת, עדיין, רוב מקדמי האתרים וכותבי המאמרים נוהגים לשלב עד שלוש מילים המקשרות אל האתר או העמוד הרלוונטי. שימוש וחזרה על המילים באופן תדיר במהלך המאמרים יכול לסייע, כמובן בהפרדה מלאה מאותיות חיבור וסימני הפיסוק. עם זאת, לא ברור אם גוגל קולט את המילים המודגשות ללא קישור, ועל כן לא כל כותב מאמרים מקפיד על כך.


שלב רביעי: פרסום המאמר

לאחר שהמאמר ערוך וגמור נותר רק לבחור לאיזה אתר מאמרים בחינם כדאי להעלות אותו. רלוונטיות האתר, כמו גם הקטגוריה אליה נשייך את המאמר, חשובים עד מאוד.

רוב האתרים המאפשרים העלאת מאמרים מאשרים את המאמר ומפרסמים אותו עד 72 שעות, ואף מאפשרים אישור מהיר, במידה ולכותב ניסיון ניכר בהעלאת מאמרים באותו אתר. אף על פי כן, מומלץ לפרסם את המאמרים במספר אתרים, באופן כזה שגוגל יאסוף את המידע אודות המאמר באופן טבעי ולא מתוכנן.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה